Telefon Kararsızlığı(Vodafone 553) ve Edge Class12-10 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayberkoski

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Kararsızlığı(Vodafone 553) ve Edge Class12-10 ?
Arkadaşlar Vodafone'a geçerken 553 model cep telefonunu almak istiyorum ama ayrıca Samsung S3353 trevi ch@t var.

Samsung'ta wi-fi var vodafone'da yok ama vodafone Android işletim sistemine sahipmiş ve ikisindede qwerty klavye var ama vodafone'unki daha geniş ve sürgülü olarak açılıyor bu özelliklerde kaldım sizce hangisini tercih edeyim yardım edebilirmisiniz. İnternette inceleme bulamadım 553 ile ilgili ayrıntılı olarak samsung da bazı sorunlar varmış resim kaydetme gibi 500kb uygulama boyutu sınırı gibi vs.

Ve Edge Class 12 ve Class10 arasındaki farklar nelerdir?

Yaş 15 Öğrenciyim sosyal ağlarda gezinmeyi çok severim bunun dışında önerebileceğiniz başka telefon var mı. Şimdiden çok teşekkür ederim :evet::evet:

Ayberkoski

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
vodofone 553ü asla tavsiye etmem rezistif ekranı var kamera 2mp bence kesinlikle samsung al

Ocean258

Ocean258

Üye
fiyat aralıgın ne senın kardesım? bunların fıyatları hakkında bı bılgım yok cunku.. ?

Ayberkoski

Üye
    Konu Sahibi
En Fazla 300 ama 350 ye zorlayabilirim. Lütfen Vodafone 553 telefonuyla ilgili gerçekten fazla detaylı inceleme bulamadım :(

nalcam22

nalcam22

Üye
vodafone androıd liyse onu al derim

mangafon

Üye
Andoroit isletim sistemli degil bende var samsung corby gibi java isletim sistemli sitede ilk alan benim

Ocean258

Ocean258

Üye
android yoksa bosver hıc bulasma kardes dıger ozellıklerıne bakmana gerek yok 350 tl falansa butcen benım oncekı telefon lg optımus me yi tavsiye ederim sana fiyat olarak özelliklerine göre cok uygun telefon. Tasarımı,hızı, ekran ve goruntu parlaklıgı,şarj süresinin uzunlugu cok ıyı telefonun ettiği fiyata göre en iyi smartphone o bence piyasadaki bi bak

nalcam22

nalcam22

Üye
androıd yoksa wodofon alınmaz boşver sen başka tel bak

ömürmesut

Üye
bn vodafon 553 aldım ama cok tavsiye edebilecegim bi tlf degil sadece klyyesı güzel ama bnde lg gw300 tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt