Uygulama telefon kapanıyor???


ciwano0114

Üye
    Konu Sahibi
telefonum bazen baktığım da kapanmış? iki gündür bu sorunu görüyorum. format dışında bir tavsiye bir bilgisi olan lütfen? galaxy beam 2.3.6
 
badmus

badmus

Üye
Kaspersky Mobile Security Var Mi Telefonunda?
 

ciwano0114

Üye
    Konu Sahibi
yok
 
badmus

badmus

Üye
Telefonu kapanmaya zorlayan bisey olmali. Uygulama olabilir. Veya stock rom degilse olabilir.
 

ciwano0114

Üye
    Konu Sahibi
ezan uygulaması çoğu kez kapanmaya zorla demişti o olabilir. teşekkür :-)bakacağım
 
AHKE

AHKE

Üye
aynen ya bendede oluyor galaxy y.fruit ninja premiumda kapanmaya zorla dio hep acaba ondan mi ki bu kapanmalar
 

553_olmaz_553

Üye
(kapanmaya zorla) genelde ya oyunda yapa oyun ramda acılırken hata olusabiliyor yada rom da bazı kodlar cakışıyor daha kötü olmasın diye uygulamayı kapatıyor (tecrübeme göre)
 
terki dünya

terki dünya

Üye
bence bataya tam oturmuyor yada istisnaide olsa sarsıntıylada olsa resetliyor daha önce birkaç kez bendede oldu bataryayı sağlamlaştırdım şidilik sorun yok
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt