Telefon Isıtıcı v0.1 (Telefonunuzu Gerçekten Isıtın) [QT] [Signed] [Fatih54102]


sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Sen bilirsin. :D Note 7 faciası yaşama da ne yaparsan yap. :D
telefona gereksiz hiçbirşey yüklemem.Deli olmak lazım bunu kullanmak için cebimizde patlar :)
Kamilin yaptığı program vatandaşın cebinde patlar :)
 

Cadillac34

Üye
Ama bataryalar zamanla şişiyor. Şimdiki telefonların bataryaları fazla uzun ömürlü değil. Çok ısınıyor ve şişmesine neden oluyor.
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Çok ısınıyor ve şişmesine neden oluyor.
Acil olmadığı sürece telefon şarjda iken kullanmamak lazım. Benim başıma gelmedi ama gelmeyecek diye bir kaide yok.
Şarjda kullanırken akım-gerilim değerlerindeki dalgalanma bataryanın düzgün şarj olmasını engelliyor, güç yetersiz kalıyor.
Dikkat ettiyseniz şarjda kullanınca daha fazla ısınıyor c6, tam doldurup zayıflamaya yakın tekrar doldurmak ömrünü uzatır
 
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Bir de oyunlar açık kalırsa daha çok ısınıyor ve bataryayı etkiliyor.
 
RoGue34

RoGue34

Üye
symbian s60v3 320x240 varmi
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt