Öneri Telefon için USB to HDMI alıcam yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Telefon için USB to HDMI alıcam yardım!
Arkadaşlar şimdi pek bilgim yok bu konu hakkında hangisini almam daha iyi olur bakarsanız sevinirim. İki seçenek arasında kaldım.

Bu şekil mi alayım

Yoksa böyle mi?

Bununla ilk verdiğim link arasında ne fark var acaba fiyatı daha fazla bunun?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yerinde olsam ilk linktekini alırım. Kutulu dönüştürücüler çok dayanıksız oluyor. Daha önceden çoklu usb almıştım bilgisayarıma çabucak temassizlik gibi dertleri çıktı.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yerinde olsam ilk linktekini alırım. Kutulu dönüştürücüler çok dayanıksız oluyor. Daha önceden çoklu usb almıştım bilgisayarıma çabucak temassizlik gibi dertleri çıktı.
Peki en son linkte verdiğim? Aynısı ama biraz daha pahalı. Arasında kablo kalitesi farkı falan mı vardır? Daha çok satmış çünkü.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Peki en son linkte verdiğim? Aynısı ama biraz daha pahalı. Arasında kablo kalitesi farkı falan mı vardır? Daha çok satmış çünkü.
O konuda birşey söylemem maalesef. Zaten kablo teknolojisinden nefret eden biriyim kaliteli kablo olabilir bence sen genede 3 4 lirana kıyıp al. Birde kargo bekleyeceksin beklediğine değsin derim.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
O konuda birşey söylemem maalesef. Zaten kablo teknolojisinden nefret eden biriyim kaliteli kablo olabilir bence sen genede 3 4 lirana kıyıp al. Birde kargo bekleyeceksin beklediğine değsin derim.
28 lira tutuyor Paypal ile en son linkteki
Buradan biraz bakınayım olmadı eBay'dan alıcam, sağol
Başka önerisi olan yok mu?

Üst Alt