Telefon Hızlandırma Yöntemleri(Multitasking-Hızlı Açılış-I/O Hızlandırma) [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
off :D sen bırak bu işi :D

cukuleaks

Üye
Noliyor haci ben mobildeyim Allah kahretsin pc tamirden gelmedi gitti. Haci bu forumdan ayrildi ya millet. Rambo_ft felanda gitti. Onun emaili veya baska bi iletisom seyi varmi sende?

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Noliyor haci ben mobildeyim Allah kahretsin pc tamirden gelmedi gitti. Haci bu forumdan ayrildi ya millet. Rambo_ft felanda gitti. Onun emaili veya baska bi iletisom seyi varmi sende?
videoyu öyle ekledinki konudaki her yazılan link oldu :D

Rambo'nun e mail'i yok malesef :(

- - - Eklendi - - -

Konudaki hatalar düzeltilene kadar :locked: "OUT-SERVICE" :D

- - - Eklendi - - -

Tamam şimdi düzeldi sanırım :D HacKLess 2 mesajını silmek zorunda kaldım :D

doctorrr

doctorrr

Üye
dur bende deneyeyim baari :sirit: yalnız bu tlelefonu baya rahatlatıyor heralde gözeneklerini açıyor falan :D al bunu da editle :p

cukuleaks

Üye
Nawy gardasm senle kurban bayraminda proje yapicaz. Xda yi buraya transfer projesi. Hazir ol coming soon ...:D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Bende gidiyom görüşürüz :bye2: Şaka yaptım hiçbir yere gitmiyom :bud: o değilde xda'yı buraya taşımak zor gibi görünüyor ama çalışırsanız yaparsınız. Unutma Hackless irade :D

cukuleaks

Üye
Bende gidiyom görüşürüz :bye2: Şaka yaptım hiçbir yere gitmiyom :bud: o değilde xda'yı buraya taşımak zor gibi görünüyor ama çalışırsanız yaparsınız. Unutma Hackless irade :D

Unutmamaliyim unutmamaliyim :angry:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye

Unutmamaliyim unutmamaliyim :angry:
Aynen :angry: Aslında kendime ban atacaktım 1 hafta Rambo_FT'nin kendini banladığını duyunca vazgeçtim. Eğer bende kendimi banlasaydım geriye sahipsiz Xperia modifikasyon konuları kalacak vazgeçtim. Daha bazı projeler var aklımda haftasonu yapacam. Neyse Ali'nin konuyu kirletmeyelim :naughty:

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
konuda toptan temizlememi yapsam ne?:hmmm

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye

bende sana *1. sayfadan itibaren 7.* sayfaya kadar okumanı rica ediyorum :D muhabbete bir bak :D

(*tek sayfada 20 mesaj gösterme kullanıyorumda :D)
İnsan samimi olunca muhabbet oluyor :tebessüm: Benim galaxy ace konusunu hatırlarsan konuyu kilitlettirmeseydim muhabbet uzayacaktı :D

Üst Alt