Telefon Hızlandırma Yöntemleri(Multitasking-Hızlı Açılış-I/O Hızlandırma) [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Tarayıcı yine aynı yüklemenin yarısında çıkınca öylece bekliyor, oyunlar yine resume kısmına kadar getirmemişsem baştan başlıyor falan filan :S

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyin anlatımını yapacağım merak etme.neyle çakışıp neyle çakışmayacağınıda.

Ayrıca bu modla beraber o.c yapıldığında normal o.c a göre 2x performans artışı oluyor.
İşin garip tarafı bu manyak hız artışı sadece oyunlarda oluyor.UI,Benchmark,Tarayıcı vs çok hızlanmıyor :D

Send With My Legend Galaxy S

aleranol

aleranol

Üye
Not2de yapsam ne işime yararki değilmi?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Herşeyin anlatımını yapacağım merak etme.neyle çakışıp neyle çakışmayacağınıda.

Ayrıca bu modla beraber o.c yapıldığında normal o.c a göre 2x performans artışı oluyor.
İşin garip tarafı bu manyak hız artışı sadece oyunlarda oluyor.UI,Benchmark,Tarayıcı vs çok hızlanmıyor :D

devil kernelı kurayım mı kurmayayım mı şimdi ben?

cukuleaks

Üye

:hmmm aldın sonunda note2 yi herhalde :) bence yapma birşey ileride yaparsın :D sonra herşey yavaş gelmeye başlar falan :D
Ne note 2 si hala galaxy s 'te :d:

Hadi ali bekliyoruz senin şu formulü. Ulan ramazandaki gibi boş zamanım olacaktı varya ah ulan ah :ah :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Ne note 2 si hala galaxy s 'te :d:

Hadi ali bekliyoruz senin şu formulü. Ulan ramazandaki gibi boş zamanım olacaktı varya ah ulan ah :ah :D

Bana demedi zaten aleranol a dedi :zzz:

Akşama kadar beklemek zorundasınız.stajdayım ve stajdaki pc lerde xda yasaklı :zzz: bende mobilden giriyorum

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
mesajları silmişsin bende sanıyorum konu bozuldu diye :D

Kodları attım sana. Direk vold.fstab dosyası yok. orjinal dosyası mount remount overwrite felan yapıp dosya yöneticisinden vold.fstabın içindeki kodları bu sana attığımla değiştiriyorsun. Ozaman oluyormuş. Galaxy serisinin hepsinde geçerli dedi adam ama ben yaptım telefon açılmadı. Açılırken titriyor bida titriyor bidaha bidaha :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
mesajları silmişsin bende sanıyorum konu bozuldu diye :D

Kodları attım sana. Direk vold.fstab dosyası yok. orjinal dosyası mount remount overwrite felan yapıp dosya yöneticisinden vold.fstabın içindeki kodları bu sana attığımla değiştiriyorsun. Ozaman oluyormuş. Galaxy serisinin hepsinde geçerli dedi adam ama ben yaptım telefon açılmadı. Açılırken titriyor bida titriyor bidaha bidaha :D

Adam ölümüne sallamış :D hiç her modelle uyumlu olurmu ? :D

cukuleaks

Üye

Adam ölümüne sallamış :D hiç her modelle uyumlu olurmu ? :D

Hacı zaten olmaz bende onu diyorum işte bide sen bak istedim :D

- - - Eklendi - - -

Bak buda i9000 için. xda 'dan buldum...

## Vold 2.0 Generic fstab## - San Mehat ([email protected])## ######################### Regular device mount#### Format: dev_mount <label> <mount_point> <part> <sysfs_path1...> ## label - Label for the volume## mount_point - Where the volume will be mounted## part - Partition # (1 based), or 'auto' for first usable partition.## <sysfs_path> - List of sysfs paths to source devices######################## Example of a standard sdcard mount for the emulator / Dream# Mounts the first usable partition of the specified device#dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1dev_mount flash /mnt/sdcard auto /devices/virtual/mtd/mtd9/mtdblock9dev_mount sdcard /mnt/external_sd auto /devices/platform/rk29_sdmmc.0/mmc_host/mmc0dev_mount udisk /mnt/usb_storage auto /devices/platform/usb20_host/usb /devices/platform/usb20_otg/## Example of a dual card setup# dev_mount left_sdcard /sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1# dev_mount right_sdcard /sdcard2 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host/mmc1## Example of specifying a specific partition for mounts# dev_mount sdcard /sdcard 2 /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Goldfish mmc.x olanlarda x yazanları 1 se 2 2 ise 1 yaparaak olur sanırım :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
NANDdroid backup yap :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada birsey denemeni isteyecem

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
sys/devices/platform/s3c-sdhci.0/mmc_host/mmc0/mmc0:0001/

Bölümünde name adlı dosyayı metin belgesi olarak açarak bana orda ne yazdığını yazabilirmisin ? :D

Aynı şeyi cankartal da yapabilirse iyi olur :D

cukuleaks

Üye
sys/devices/platform/s3c-sdhci.0/mmc_host/mmc0/mmc0:0001/

Bölümünde name adlı dosyayı metin belgesi llarak açarak bana orda ne yazdığını yazabilirmisin ? :D

Aynı şeyi cankartal da yapabilirse iyi olur :D

Browser hızını öğrenmeye çalışıyosun biliyorum :D

Üst Alt