telefon hızlandırıcı programlar

• 2 Ekim 2012
  • 5418 Okunma
  • 8 Cevap

1. kullandığınız programları yazarmısınız(linkte olur) bide ben 3 tane kullanıyorum(memory up,ramcontrol,speedy go) hata mı yapıyorum 3 tane birden?

Yazan: TayfurBeyy
  2. bişey olmaz bende kullanıyorum aynı anda birkaç program

okan1096 bunu beğendi.
  3. kullandığın prolar teli kasmaktan başka bir şey yapmaz boşuna ram yer bu pc değilki silme yapsın

4. mobile claner faydalı bi program ama hızlandırıcı değilde rahatlatıcı bi program diyebiliriz

5. Tek Kullan Ram Blow :)

6. Peki hocam internetde işe yarıyormu ? Ben ram programları kullanmıyorumda telefon rami gayet iyi :)

7. Ram İle Tabiki Bir Getirisi Olmaz Ama Operanın Vs Daha Hızlı Çalışması İçin Rami Boşaltır :)
    N79 da Birkaç Kez Kullandım Tabiki Telefon İyi İse Böyle Programa Gerek Kalmaz :)

8. Anladım :) teşekkürler bilgi için

9. arkadaşlar kanıtları sağlam olmadığı sürece bu tip programları tavsiye etmem.. Telefonunuzda opera mini gibi programlarda kayıtlı şifreleri silebiliyorlar haliyle yeniden girmeniz gerekiyor. Ayrıca telefon hızlansın diye lifeblog'un tüm öğelerini kaldırırız bu tip programlar bu bilginin kayıtlı olduğu dosyayı da sildiği için öğelerin tümü seçili hale geliyor ve hızlanmak yerine herşeyi kaydettiği için telefon yavaşlıyor..
    iyi forumlar..

Yüklüyor...
26/09/2018 - 14:09