Nokia C5-03 Telefon Hafızası Dolu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

leomessi09

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 Telefon Hafızası Dolu!!!
3 gün önce Nokia C5-03 cep telefonu aldım.Telefonla ilgili şu sorun oluştu:Dosyayı hafıza kartına kartına yüklememe rağmen telefon hafızası da dolmaya başlıyor.50 mb hafızadan kala kala 6 mb hafıza kaldı.Uygulamalar--Ofis--Telefon Hafızası namıdiğer C:'ye girdiğimde bütün dosyaların hafızasına tek tek baktım.Taş çatlasa 1 mb. hafıza anca doluyor.Ama görünürde 44. mb hafıza yok ve bu da telefonun hızına doğrudan etki ediyor.

Soft Format attım şimdi yine ilk günkü haline geldi.Sizden ricam yukarıda belirttiğim sorunun nedeni nedir?Nasıl düzeltebilirim?Eminim bu sorunu yaşayan birçok C5 kullanıcısı vardır.Şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: karamurat422

buon

Üye
yok mu cevap verebilecek olan, aynı sorunu ben de yaşıyorum.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
tarayıcı önbelleğıni temizle yaklaşık 15 mb yer açılır. Format atarsanız 65 mb yer açılır eğer atarsanız belgelerinizi yedekleyin bicimlendırmenız gerekecek

trallend

trallend

Üye
Arkadaşım sana tavsiyem telefonuna soft format at ve bundan sonra yükleyeceğin tüm dosyaları hafıza kartına yükle , 3-5 mb telefon hafızasından gider ama 45 mb üstünde kalır.Mesaj hafızasını Hafıza kartı yap.Önbelleğini temizle.(Oviden indirdiğin bazı uygulamalar direk telefon hafızasına yükleniyo buna dikkat et) Bide x-plore dosya yöneticisini bul forumda mevcut onu kullan ordan görebilirsin telefon hafızasını vs.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
fota önbelleğıni silerek de 5 mb daha boş yer elde edebilirsin

Krofessional

CFW lerime bak

nub

nub

Üye
Ramblow xplore kullan

Rushx

Üye
bak çözüm bu menü-internet-ayarlar-gizlilik-gizliliğin tümünü sil bende böyle yaptım 6mb boşluk vardı 20mb'a yükseldi

- - - Eklendi - - -

bak çözüm bu menü-internet-ayarlar-gizlilik-gizliliğin tümünü sil bende böyle yaptım 6mb boşluk vardı 20mb'a yükseldi

EkO_37

EkO_37

Üye
mobile cleannarı prorgramını kullanın kafanız rahat olsun sistemdeki krıntıları siler ram blow da rami temizler ciddi yer açılır..

mehmetsahin206

Üye
arkadaşlar eski bir konu ama yardımcı olabilirsem ne ala. halen muzdarip olan arkadaşlar için ram blow programını öneririm. ayrıca ram bellek yetersizolduğundan OPERA MİNİ programıyla nete girerseniz sorun çıkmayacaktır tşk ederim

shadow_qw

Üye
bazı uygulamalar istemsiz olarak C'ye yükleniyo. whatsapp vb. bunların internette D'ye yüklenenlerini bulabilirsin. kendine yeni bi cfw seç telefona zarar vermeden atarsan hem telefon hafızası açılır hem daha iyi performans elde edersin. ovi harici uygulamaları yüklemekte sıkıntı çekmezsin. kolay gelsin :D

selinay uysal

selinay uysal

Üye
arkadaşlar benm sorunum da nokiac5 tlim vr tel i ilk aldıığımda 30 tane fln resm yüklyebliyordum ama artık 12 tane bile ancak resm oluyor 13 tane olsa hafıza dolu diyor lütfen ne yapabilirm yardım edinn??

ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
arkadaşlar benm sorunum da nokiac5 tlim vr tel i ilk aldıığımda 30 tane fln resm yüklyebliyordum ama artık 12 tane bile ancak resm oluyor 13 tane olsa hafıza dolu diyor lütfen ne yapabilirm yardım edinn??
Resimin boyutu ile alakalı