Telefon ekranında çizgiler

Sponsorlu Bağlantılar

aliofstrong

aliofstrong

Üye
    Konu Sahibi
Telefon ekranında çizgiler
Merhabalar benim şunada kullandığım telefon olan mi note 3 ekranında 5-10 saniye sonra çizgiler çıkıyor ekranı kapatıp açtığımda düzeliyor fakat 5-10 saniye sonra aynı şekilde oluyor günlerimi haftalarımı harcadım ve sorunun çözümünü bulamadım ekran değişim fiyatıda çok yüksek olduğundan değiştiremedim konuyla alakalı çözümü olan telefon kurdu arkadaşlardan yardım istiyorum

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Düşme veya bir darbe sonucu eğer olmuşsa yüksek ihtimalle donanımsal sorun olduğu için mecburen ekran değişimi gerektirir veya bu şekilde olmadıysa bile bence sorun donanımsal değiştirmek gerekir bir süre sonra.

aliofstrong

aliofstrong

Üye
    Konu Sahibi
Sorun donanımsal.Fakat garipsediğim konu kilitledikden sonra düzelip aynı hali alması düşme ve ya darbe almadı şarjım bitmişti açmam gerekti açtım kullandım sonrasında pili tekrar bitti eve geldim şarja taktım sonra baktığımda bu haldeydi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sorun tamamen donanımsal Ana Kart veya Ekran arızası mevcut. Yazılımsal bir sorun olsa kolay yollar ile çözülebilir. Fakat sorun Donanımların birinin arızası'ndan kaynaklanmaktadır.

Xiaomi Türkiye
Yetkili Teknik Servis ile Onarım konusunda iletişime geçiniz. :oke:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Olmadı Bi Tane Hurda Note 4 Al Ekranı Denersin.Belki Ekran Yani Lcd Isınıp Kendi Kendine O Sorun Baş Gösteriyordur yada Ekran Kartı Cici Olmak Üzere

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ekran içindeki renk pigmentleri ısınınca aktifliklerini kaybediyorlar diye düşünüyorum çözümü basit değiştirmek . İçini açıp soket bağlantısını da kontrol edebilirsiniz

Üst Alt