Telefon düşüncesi

Sponsorlu Bağlantılar

garb02

Üye
    Konu Sahibi
Telefon düşüncesi
Ben anlamıyorum eskiden 5800 1.250 binlira almıştım. ne olduysa yeni telefonlar çıktı Nokia işletim sistemi çöktü ne yazikki taksitler kaldırıldı yeni telefon alamaz oldum kılıf olayı dediler gittim 400 Wordcard komisyon vade farkı koyuyor işin açıkçası garanti banka 600 tl vade farkı koyuyor ben o yüzden telefon değiştiremiyorum 5800 kullanmaya mahkumum türk programcısı varsa programlar oyunlar geliştirsin bizde kullanalım 5800 öldü diyerek raftan kalkmasın büyü görev adminlere düşüyor 5800 konular kalkmasın

üyeler diyecek sende telefon al diyeceksiniz asgari ücretle çalışan insanım bir telefon için bunu alamam. 2. el telefonda başıma çok talihsiz olaylar geldi telefon çalıntı çıktı polis le savcılığınla 5 yıldır git gel git gel olduk 2. elden pişmanım
bence taksitlerin kaldırılması bizim açımızdan kötü oldu

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:hmmm Bak kardeş 3 tane banka kartı al ve birsürü alışveriş yap Bu 3 banka kartının borçlarını bir biriyle öde SINIRSIZ ALIŞVERİŞ :ehe :d: :D

{°≥°}

• Beğen
Tepkiler: hançer
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ayağını yorganına göre uzat ki sıkıntı çekip kendine veya başkasına zarar verme

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
ishak388

ishak388

Üye
Ben anlamıyorum eskiden 5800 1.250 binlira almıştım. ne olduysa yeni telefonlar çıktı Nokia işletim sistemi çöktü ne yazikki taksitler kaldırıldı yeni telefon alamaz oldum kılıf olayı dediler gittim 400 Wordcard komisyon vade farkı koyuyor işin açıkçası garanti banka 600 tl vade farkı koyuyor ben o yüzden telefon değiştiremiyorum 5800 kullanmaya mahkumum türk programcısı varsa programlar oyunlar geliştirsin bizde kullanalım 5800 öldü diyerek raftan kalkmasın büyü görev adminlere düşüyor 5800 konular kalkmasın

üyeler diyecek sende telefon al diyeceksiniz asgari ücretle çalışan insanım bir telefon için bunu alamam. 2. el telefonda başıma çok talihsiz olaylar geldi telefon çalıntı çıktı polis le savcılığınla 5 yıldır git gel git gel olduk 2. elden pişmanım
bence taksitlerin kaldırılması bizim açımızdan kötü oldu
telefon kılıfına taksitlendiriyorlar yada operatörlere

maxirabit

maxirabit

Üye
Kisa ve etkin cozum;elindekinizle yetinmeyi bilin o zmnnnn:D

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Zaten Insanoglunun Basina Ne Geliyorsa Hep Daha Fazlasini Istemekten Dolayi Geliyor Hocam.
Bende HTC One Var.
iPad Var.
iPhone 5S Var Annemde.
Ablamda Note3 Var.
Sonuc; Hicbirsey.
SIKILIYOR Insan Bir Zamandan Sonra.
Sarmiyor.
Cok SIKINTI Yapma Derim ..

• Beğen
Tepkiler: Preloader
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Onu alacaksın ne olacak?
Yine sıkılacaksın. :D

• Beğen
Tepkiler: Preloader
Secret Light

Secret Light

Üye

garb02

Üye
    Konu Sahibi
telefon kılıfına taksitlendiriyorlar yada operatörlere
iyi hoş diyorsunda 846 lira maaş alıyorum 2 yıldır zam yok yaş olmuş 34 kadrolu işçi değilim kılıf aldım diyelim bankaya faiz koyuyor. benim telefonun camı çatladı tuşu çalışmıyor şükür alo alo diyerek konuşuyorum ama 5800 yazılımı üretin konunu kalkmasın diyerek açmıştım lüks hayat düşkün değilim 2 çocuğum var onlar okuyor

Bay H

Bay H

Üye
Taksit olarak vereceğiniz parayı köşede biriktirin o halde taksit kalktı diye çözümler bitmedi ya. Koyun paranızı her ay bir miktar kenara tamam yeterli bu kadar dediğinizde gider kendinize uygun bir telefon alırsınız. Tek sorun biraz daha 5800 a mahkum olacaksınız.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
vodafone red tarifelerine bak onlar taksit yapıyor

ishak388

ishak388

Üye
iyi hoş diyorsunda 846 lira maaş alıyorum 2 yıldır zam yok yaş olmuş 34 kadrolu işçi değilim kılıf aldım diyelim bankaya faiz koyuyor. benim telefonun camı çatladı tuşu çalışmıyor şükür alo alo diyerek konuşuyorum ama 5800 yazılımı üretin konunu kalkmasın diyerek açmıştım lüks hayat düşkün değilim 2 çocuğum var onlar okuyor
doğrudur kardeşim özür dilerim :oke:

fk555897

fk555897

Üye
5800 1.250 TL çok fazla değil mi? Ben çok önceden 500 liraya almıştım.

hançer

hançer

Üye
Zaten Insanoglunun Basina Ne Geliyorsa Hep Daha Fazlasini Istemekten Dolayi Geliyor Hocam.
Bende HTC One Var.
iPad Var.
iPhone 5S Var Annemde.
Ablamda Note3 Var.
Sonuc; Hicbirsey.
SIKILIYOR Insan Bir Zamandan Sonra.
Sarmiyor.
Cok SIKINTI Yapma Derim ..
siz zenginmişsiniz:oha2: :ddd

csll

csll

Üye

Yazılım öyle kolay üretilmiyor işte. Üretsen bile 5800'ın kapasitesi belli onda en fazla raging thunder oynarsın. Orta segment bi cihaz alın kafanız rahat olsun mesela lumia 525 :) Hem ucuz hemde günümüzdeki hemen hemen her türlü oyun ve programı açar :)

Hesap makinesi ile gönderildi.

Üst Alt