Telefon almaya karar verdim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gigok

Üye
    Konu Sahibi
Telefon almaya karar verdim
Telefon almaya karar verdim fakat biraz erken karar verdim galiba :) Halihazırda elimde birikmiş bir para yok fakat 5-6 ay içinde iyi bir akıllı telefon almak için para biriktirebilirim. Sizlere sorum Samsun Galaxy s2, htc one s, sony xperia arc, arc s gibi telefonların fiyatları 5-6 ay sonra tahmini ne kadar olur

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
en fazla 150 tl düşer şimdiki fiyatlarından oda belki yani çok düşük ihtimal bence..

Kerim.

Kerim.

Üye
s2 zaten 1200 lira.dusse ne kadar duser bilemem

gigok

Üye
    Konu Sahibi
htc one s ve sonyler peki onlarda da mı umut yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin
5-6 ay sonra bugunun cok iyi telefonlarini 1000tl ye alabilirsin ama o gun geldiginde o telefonlari begenicek misin bakalim:hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Param hangi telefona yeterse onu beğenmek zorundayım :)

o zaman şimdiden para biriktirmeye başla parana gore begendigin cihazlar arasindan yardimci olmaya calişiriz. Bu arada cihazlari takip et ve tanimaya caliş. Aldiginda surprizle karşilaşmamiş olursun.

lazye

lazye

Üye
htc one s bnce güzel seçim :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
htc one s bnce güzel seçim :D

one s lansmandaki modeli guzeldi. Cunku snapdragon s4 chipset vardi. Fakat qualcomm'un uretimdeki sıkıntılari nedeniyle s3 chipset kullanilan model ulkemize geliyor. Bu da one s'e biraz daha dikkatli yaklaşmamizi gerektiriyor. One s icin yapilan custom romlar bile genelde s4 chipset kullanilan modele uygun yapilacaktir. Buyuk ihtimalle o romlar s3 chipsetli modelle uyumsuzluk gosterir.

gigok

Üye
    Konu Sahibi

o zaman şimdiden para biriktirmeye başla parana gore begendigin cihazlar arasindan yardimci olmaya calişiriz. Bu arada cihazlari takip et ve tanimaya caliş. Aldiginda surprizle karşilaşmamiş olursun.

Zaten araştırmaya başladım 2-3 haftadır pek fazla bilgim olmayan akıllı telefonlar konusunda maxicep sayesinde baya bir bilgi sahibi oldum :)

avcitalip

avcitalip

Üye
bence sen bu konuyu elinde paran olunca aç biliyorsun teknoloji sürekli gelişiyor :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...