Telefon Tavsiyesi telefon alacam batarya da en iyisi hangisi note 3 mu z2 mi g3 mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

19babaya19

Üye
    Konu Sahibi
telefon alacam batarya da en iyisi hangisi note 3 mu z2 mi g3 mu ?
Sizce hangisini almaliyim yarin alacagim

man20

man20

Üye
bataryada en iyisi z2 :oke:

TurboCall

TurboCall

Üye
Ben LG G2 kullaniyorum 5 saate yakin batarya suresi aliyorum ekran olarak bataryada en iyisi G2 diye sectim Sony Xperia Z2 modelinin bataryasi G2 kadar performans veremez gibi.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Z2nin ortalama şarjı 1.5gün gün gidiyormuş sen neden bahsediyorsun ya :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sony Xperia Z2

TurboCall

TurboCall

Üye
Z2nin ortalama şarjı 1.5gün gün gidiyormuş sen neden bahsediyorsun ya :)
Kullanmadim bilemem ama ekran acik suresine bak ona bakarsan g2 modelinde 3 gun kullanan bile oldugu biliniyor ekran suresi parlaklik sifir olursa 1 ayda gidebilir ;)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Şurada bana tam kapanmadan 30 gün açık duran dokunmatik telefon gosterde bizde bilelim:)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
:d: :kop2: Ne kadar G2 kullanmış olsam da telefonu hiç ellemeden bıraksam 30 gün gitmez. 30 gün giden batarya yok. :D

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:d: :kop2: Ne kadar G2 kullanmış olsam da telefonu hiç ellemeden bıraksam 30 gün gitmez. 30 gün giden batarya yok. :D

Sana katılıyorum dediklerine ama arkadaş illada 30 gün gider öyle olsaydı lg g2 akıllı telefon dünyasında batarya konusunda kral bir cihaz olurdu :ehe

MaxipmaN

Üye
kalitesi ile bilinen z2de kasa açılığı çıkabiliyor sanırım dikkat edin :oke:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
fk555897

fk555897

Üye
Aralarında Z2 ama bu tarz telefonlarda en iyi batarya süresi S5'de var.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Arkadasim en iyi batarya suresi diye bisey yoktur. O senin kullanmana baglidir. Neredeyse tum akilli telefonlar oyun, internet, film gibi kullanimlarda 1 gun gitmiyor. Mesela bende note 3 var telefon elimden dusmuyor gunde 2 kez sarj ediyorum oyun film internet bunlarin hepsini kullaniyorum. Hangi cihazi alcagina gelirsek bence 3'ude iyi cihaz aldigina hic pisman olmazsin.