Telefon Alacaklar Mutlaka Okusun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Valla ben öyle değilim.ben neo v çok istiyodum çok heveslenmiştim ama sar değerini görünce hevesim kırıldı.

benim için sorun değil. Neler neler yapıyorum SAR mı kaldı! Televizyon var bilgisayar var arabaların egzozu var, var da var, bi SAR için telefondan vazgeçmem

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
teşekkürler.

ahmet--20

ahmet--20

Üye
nokia c6-01 bizi öldürücek o zaman vallahi :ehe :ehe

:tşk:

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Emeğine sağlık.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Aslında bana kalırsa SAR benim için tabii pek önemli değil.Çünkü sadece telefonlarda olan bir şey değil saç kurutma makinesine kadar her şey de var neredeyse..Neler neler yapıyoruz bilgisayarda 12 saat kalmak gibi..

Konu için de ne kadar teşekkür etsek az ellerine sağlık kardeşim :)

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık.

- - - Eklendi - - -

Aslında bana kalırsa SAR benim için tabii pek önemli değil.Çünkü sadece telefonlarda olan bir şey değil saç kurutma makinesine kadar her şey de var neredeyse..Neler neler yapıyoruz bilgisayarda 12 saat kalmak gibi..

Dogru soyluyosun aslinda:hmmm.:rica:kardeşim:)

doctorrr

doctorrr

Üye

abandonware

abandonware

Üye
:tşk: kardeş. gidipte 1.6 sar değerli xperia u almak isteyenler okusun bunu :)

- - - Eklendi - - -

çok saç kurutuyon herhalde tecrüben var :bye2:

- - - Eklendi - - -

sar değeri telefonu satın alırken 1. sınırlayıcı olmalı. tabi senin s2nin sar değeri 0.3 :)

avcitalip

avcitalip

Üye

burada elektrikçi amcamla beraber bir verem savaş merkezine gitmiştim de röntgen(x-ray) makinesi vardı o adama bu nekadar radyasyon yayıyor diye sordum adam bana aslında evinizde kullandığınız saç kurutma makinesinden daha az radyasyon yayıyor demişti bu tarz şeylerin sar değerleri neden piyasada yok merak ediyorum bence o adam sallamıştır ama doğruda olabilir :ehe

mesela wi-fi(kablosuz) modemlerde çok radyasyon yayıyor diyorlar ama hiçbir yerde sar değerleri yazmıyor mesela aynı şey mikrodalga fırınlar içinde geçerli onların sar değerleride hiçbir yerde yazmıyor bunun gibi sayısız eşya var ama ne kadar radyasyon yaydıklarını bilmiyoruz :off:

sinan627

sinan627

Üye
adı üstünde çin malı

MasteLaa

MasteLaa

Üye
burada elektrikçi amcamla beraber bir verem savaş merkezine gitmiştim de röntgen(x-ray) makinesi vardı o adama bu nekadar radyasyon yayıyor diye sordum adam bana aslında evinizde kullandığınız saç kurutma makinesinden daha az radyasyon yayıyor demişti bu tarz şeylerin sar değerleri neden piyasada yok merak ediyorum bence o adam sallamıştır ama doğruda olabilir :ehe

mesela wi-fi(kablosuz) modemlerde çok radyasyon yayıyor diyorlar ama hiçbir yerde sar değerleri yazmıyor mesela aynı şey mikrodalga fırınlar içinde geçerli onların sar değerleride hiçbir yerde yazmıyor bunun gibi sayısız eşya var ama ne kadar radyasyon yaydıklarını bilmiyoruz :off:
Aynen ben de bulamadım :ehe Ama mikrodalga bizim için değil de çocuklar için zararlıdır diye duymuştum :)

15097

15097

Üye
Bilgiler için :tşk:

codblackops2

codblackops2

Üye
sar değeri yüksek olan telefonda kulaklıkla konuşun ve uyurken yastıkinizin altına koymayın

15097

15097

Üye
sar değeri yüksek olan telefonda kulaklıkla konuşun ve uyurken yastıkinizin altına koymayın
Sadece yüksek olanların değil düşük olanlarınkinde de böyle yapılsa daha sağlıklı bir toplum oluruz.

• Beğen
Tepkiler: ahmet--20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt