Tel ile çektiğiniz fotoları netleştirin - Başarılı bir program

HakanLJ

HakanLJ

Üye
ben pixlr kullaniyorum oldukca iyi resimler elde ediyorum.

Darqos

Darqos

Üye
+rep

hospiti

hospiti

Üye
pixlr

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başka Örnek Varmı Pek İşe Yaramiyor Gibi Daha Kötü Yumuşattı Sanki

PROEXSERT

PROEXSERT

Üye
iyi bir program saolasin

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Denemedim şuan fakat yarın ilk işim denemek olacak , program güzel mi ?
Konu için teşekkürler.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
sene 2015 calisirmi halaa

Darqos

Darqos

Üye
O değilde Bu gönderi paylaşıldığında 5 Yaşında Veled mişim :'( :D

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

WhiteHacker

Üye
Deniyorum teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
fotoğrafı photoscape yada photoscope yardımıyla da hd yapabilirsiniz. Ama bu hd yapma olayı pixeklerle değil görüntü olarak yapıyor.(son mesaj 5 ocak olduğuna göre hort sayılmaz :))

bilisimcixponia

bilisimcixponia

Üye
allah razı olsun kardeşim çok işine yaradı başka böyle kullandıgın programlar varsa paylasabilir misin ?

gsonmezocak

Üye
Hort. Teşekkürler

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt