Tekrardan Dönüş N8 ve Nokia 700le

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Tekrardan Dönüş N8 ve Nokia 700le
Selamün aleyküm arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan Symbian cihazlara dönüş yaptım bildiğiniz gibi Nokia 500 n603 ve C7 cihazlarim vardı hepsini sattım uzun bir süre bakındım çevrede böyle cihazlar bulmak gerçekten zor bulunsa bile ateş pahası fiyatlar istiyorlar 200-300₺ neymiş orjinalmiss neyse geçelim yaklaşık 2-3 ay önce bit pazarından toplu cihaz alımında Nokia N8 gördüm cihaz çok temiz Siyah kasa falan çok temiz durumda yeni gibi sordum 40₺ dedi parça amaçlı falan şarja taktım powerbankle cihazda tık yok baktım bir kaç cihaz daha aldım bana cihaz 10₺ geldi 1₺ yede orjinal Nokia kilifinida buldum sıfır ürün eve geldim ince uçlu şarja takınca cihaz açıldı ama şansa bak Dokunmatik basmıyor açtım içini baktım soket yerinden oynamış yaptım çok iyi durumda ama USB yeri arızalı olsun sorun değil benim için IMEI numarası kayıtlı ve sağlam durumda şans işi sonuçta sudan ucuz ertesi hafta tekradan gittim elimdekiler hızlıca gidince toplu cihazlar arasında Nokia 700 gördüm direk kendime ayırdım cihazda açılmıyordu dead flash attım açıldı ama arka kamera çalışmıyor sorun değil alo desin yeter durumda evols cfw attım 10₺ geldi toplu alımda ama
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
gayet stabil ikisininde dış kısımları lacivert rengli kaplama mevcuttur
Mesaj birleştirildi:

İkisinide satmam inşallah hele böyle cihazlar bulmak gerçekten riskli kimi cihazların imeileri çalıntı çıkıyor ekran kırık sıvı temaslı bile oluyor seçme şansınız gerçekten zor

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: mebater, korkusuz__, Silinen Üye 777448 ve 3 diğerleri

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben bu şekilde 1100 1110 3310 vs topluyorum. 10 tanesi 20 lira gibi fiyatlardan satılıyor burada.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: mebater, Nuru TaşDemir, MAERKEK ve 1 kişi daha
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu şekilde 1100 1110 3310 vs topluyorum. 10 tanesi 20 lira gibi fiyatlardan satılıyor burada.
Bende o türlü cihazlardan aldım yaklaşık 19 tane içinde çalışan 3-4 tane vardı imeileri falan sorun oluyor o cihazlarda 7 yıl kullanılmadı mı kapatılıyor veya IMEI klona düşüyor artık pek almıyorum çok az nerdeyse hiç kar kalmıyor
Mesaj birleştirildi:

Nerede satılıyor ?
Yedekte tuşlu telefonda olsun gün gelir lazım olur.
Genellikle bit pazarinda bulunuyor ama dediğim gibi sağlam olanı bulmak çok zor batarya tak kullan gibi değil

• Beğen
Tepkiler: PALA., Nuru TaşDemir, MAERKEK ve 1 kişi daha

zorbey42

Üye
almak isterseniz bendede satılık 808 var iki adet satılık beyaz ve siyah renklerde

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
almak isterseniz bendede satılık 808 var iki adet satılık beyaz ve siyah renklerde
Ben böyle cihazlara yüksek fiyat pek vermiyorum ama ileride belki bulursam yine alırım normal bir akıllı cihazlar bile 150-200₺ arası iPhone sattiklarim oluyor bir tuşlu telefon bile daha pahalı telefoncuda 150-200₺ ye Samsung e1205 alanlar bile var ama çok saçma o fiyatta rahat cihazlar alabilirler alo demelik için

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Çok istiyorum böyle cihazlardan toplu almayı (yedek parça için bile olsa), ama malesef böyle bir yer yok burda...

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Nerede satılıyor ?
Yedekte tuşlu telefonda olsun gün gelir lazım olur.
Dışarda bulamazsın. Sektörün içinde olunca bazı dükkanlardan alabiliyorum. Ama dışarı satış yapmazlar.
Mesaj birleştirildi:

Çok istiyorum böyle cihazlardan toplu almayı (yedek parça için bile olsa), ama malesef böyle bir yer yok burda...
Olsa bile telefoncu dışarı satmaz. Satacaksa sektörden birine satar.
Mesaj birleştirildi:

Ben böyle cihazlara yüksek fiyat pek vermiyorum ama ileride belki bulursam yine alırım normal bir akıllı cihazlar bile 150-200₺ arası iPhone sattiklarim oluyor bir tuşlu telefon bile daha pahalı telefoncuda 150-200₺ ye Samsung e1205 alanlar bile var ama çok saçma o fiyatta rahat cihazlar alabilirler alo demelik için
Ben 80 liraya bataryası bitik e1205 sattim. Sattığım adam da baskasina satmak için alıyordu. Sıfırı o paralar edebilir.
Mesaj birleştirildi:

Bende o türlü cihazlardan aldım yaklaşık 19 tane içinde çalışan 3-4 tane vardı imeileri falan sorun oluyor o cihazlarda 7 yıl kullanılmadı mı kapatılıyor veya IMEI klona düşüyor artık pek almıyorum çok az nerdeyse hiç kar kalmıyor
Mesaj birleştirildi:

Genellikle bit pazarinda bulunuyor ama dediğim gibi sağlam olanı bulmak çok zor batarya tak kullan gibi değil
Ben alırken kontrol edebiliyorum. Aldıklarım sağlam 10 cihazdan 6 7 tane cikar. Bit pazarından batarya alıp takıyorum. Sonra satış.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Dışarda bulamazsın. Sektörün içinde olunca bazı dükkanlardan alabiliyorum. Ama dışarı satış yapmazlar.
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Ben 80 liraya bataryası bitik e1205 sattim. Sattığım adam da baskasina satmak için alıyordu. Sıfırı o paralar edebilir.
Mesaj birleştirildi:

Ben alırken kontrol edebiliyorum. Aldıklarım sağlam 10 cihazdan 6 7 tane cikar. Bit pazarından batarya alıp takıyorum. Sonra satış.
Çıkabilir alıcılar ama bizim buradan Max 50-60₺ gidiyor hiç değmiyor ben artık zaten almıyorum böyle cihazları tuşlu olarak
Mesaj birleştirildi:

Letgo gibi yerlerden daha sağlamı temizi bulursunuz

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Çıkabilir alıcılar ama bizim buradan Max 50-60₺ gidiyor hiç değmiyor ben artık zaten almıyorum böyle cihazları tuşlu olarak
Mesaj birleştirildi:

Letgo gibi yerlerden daha sağlamı temizi bulursunuz
Bizde " " var da, fiyatlar çok da düşük değil, hem dolandırıcı da çok (su geçirmiş cihazı ekran bozuk ama kart sağlam diye satan var)
Mesaj birleştirildi:

Yok burda öyle bir şey yok, isteyen girip ilanı koyup satıyor. Zaten bu telefonları alan-arayan neredeyse yok. Çoğu kişiye hiç bir şekilde lazım olmuyor (WhatsApp olmayan telefona telefon gibi bakmıyor artık millet :D ).

• Beğen
Tepkiler: D1sLaNSeLoT, gonyalı ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Hayırlı olsun (h)

• Beğen
Tepkiler: Hasand. ve Nuru TaşDemir
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bizde " " var da, fiyatlar çok da düşük değil, hem dolandırıcı da çok (su geçirmiş cihazı ekran bozuk ama kart sağlam diye satan var)
Mesaj birleştirildi:

Yok burda öyle bir şey yok, isteyen girip ilanı koyup satıyor. Zaten bu telefonları alan-arayan neredeyse yok. Çoğu kişiye hiç bir şekilde lazım olmuyor (WhatsApp olmayan telefona telefon gibi bakmıyor artık millet :D ).
Ben 1100 vs bahsediyorum. Asker yaşlı gibi kişilere kapış kapış gidiyor. Cihaz kalmadı satıcıların elinde. Hurdalıktaki eskileri toplayıp satıyoruz artık.
Mesaj birleştirildi:

Hatta samsunda 1100 gibi eski telefonlara imei atan cihaz da var.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Benim bildiğim kadarıyla e1205t samsunglar IMEI box ile atılıyor ama Samsung e1205y Modelleri var onlar bilgisayardan sorunsuz rahat atılıyor geçen gün evde e1205y var IMEI kapanacak mesajı geldi bende elimdeki ekranı kırık parça durumda olan e66 Nokia IMEI attım şimdilik sorun yok gibi geçen gün elimde e1205t vardı 2 Tane birinin hat yeri arızalı diğerine IMEI atılacak sordum atan yok hat yeri arızalı olanı 25₺ yaptırdım sim güvenlik kilidi çıktı cihaz öylece ikisi aldığım fiyata gitti bir arkadaşa
Mesaj birleştirildi:

Nokia 2330c Ler vardı batarya kasası full yeni değiştim cihazlarda kronik sorun batarya takıyorsun sürekli kapanıyor tekrardan açılıyor işin garibi zararına zor sattım ben pek almıyorum tuşlu telefon ama Dokunmatik Nokia cihazlar yeni model Nokia tuşlu telefon onları alırım özellikle uzak durmanız cihazlar iCloudlu iphonelar ( iCloud kırılmaz bunları almak suç) Samsung Galaxy Young ACE Gio ( WhatsApp falan desteklemez çok zor elden çıkar) Tuşlu Telefon Nokia (3310 1110 vb 7 yıl zaman aşımı kullanıma kapatılıyor veya IMEI klona düşüyor) LG (G3 tüm modeli ) emmc hatası dolayı genelde çöp oluyor

Son düzenleme:
  • Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Satmak için 1100 3310 vs alacaksın. İmei sağlamsa gerisi halledilir.

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Satmak için 1100 3310 vs alacaksın. İmei sağlamsa gerisi halledilir.
Ben uzak duruyorum kaç tane aldıysan 20-30tane hep sorunlu imei 7 yıl kullanımda kapanan cihazlar yada klonlanan iç ekranı kırık olan bana külliyen zarar zaten ben uzak duruyorum geçen vardı 9 tane elimde Imeileri sağlam ancak malliyet fiyatına bile zor sattım 90₺

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada Nokia 700 sattım

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt