Teknolojide yılın fırsatı: Casper Fırsat Maratonu başladı

Sponsorlu Bağlantılar

PinballWizard

PinballWizard

Üye
    Konu Sahibi
Teknolojide yılın fırsatı: Casper Fırsat Maratonu başladı
Casper fırsat maratonu yla birçok farklı kategoriden ürünler indirimli olarak satışa sunuldu.

Excalibur gaming satışında hyper x kulaklık kazanma şansı da casper fırsat maratonunda yer alıyor.

ve detaylara ulaşaiblirsiniz

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Marshmallows ve purupak

purupak

purupak

Üye
Casper fırsat maratonu yla birçok farklı kategoriden ürünler indirimli olarak satışa sunuldu.

Excalibur gaming satışında hyper x kulaklık kazanma şansı da casper fırsat maratonunda yer alıyor.

ve detaylara ulaşaiblirsiniz
bu kurda teknolojik ürün almak için anca bu tip kampanyalar lazım. yerli markaların gözünü sevim

• Beğen
Tepkiler: PinballWizard
Marshmallows

Marshmallows

Üye
kim nederse desin ben bu markanın kampanyalarından bi de servis hızından memnunum. tüm markalar böyle ilgili ve hızlı olsa keşke

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Darısı Vestelin Başına

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
eğer telefon falan düşünüyosan via x20 yi öneririm hocam baya iyi fotoğraf çekiyo bence
Şu An Venus V7 Kullanıyorum.Gözüm V40 da İdi Fakat Fiyatindan Dolayı Vazgeçtim.Bu Fiyat Bantlarına Gerek Duymuyorum Şahsen.Zaten Kamera Konusunda 1020 ve 808 ile Zırvede yaşadım Onlardan Bu Cihzlara İnince Ciddi Manada Attan İnip Eşeğe Bindiğimi Anladim.O Gün Bugundr Kamera İle Güzel Foto Çekicem Diye Uğraşmıyorum :)

• Düşünceli
Tepkiler: enversezen
enversezen

enversezen

Üye
kafama göre konfigüre ederek alacağmbi masaüstü arayışındaydım kampanyada msaüstü modellerde varmış

Bilge Kader

Bilge Kader

Üye
valla kendi konfigürasyonumu kendim dizdim. üstüne bi de hyper x kulaklık verdiler. piyasaya göre çok ucuz işimi hallettim

Üst Alt