[Teknolog] CoverUp v3.00(0) Symbian^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Teknolog] CoverUp v3.00(0) Symbian^3 Unsigned
Uygulama ile internetten yüksek kaliteli albüm kapaklarını indirip müzik çalarda görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

arslanla

arslanla

Üye
Teşekkürler

benighted

benighted

Üye
tesekkurler

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Otomatik müziğe mi ekliyor

ersinbakar

ersinbakar

Üye
emeğine sağlık.

ozcangoral

Üye
sorması ayıp bu program hangi klasörleri tarıyor. bende hiç bir müzik bulmuyor. 132 şarkı var f:\sounds\digital içinde. oradan bir kaç tane music klasörüne koyalıyorum yine bulmuyor. bunun mantığı nedir bir türlü çözemedim. bu arada emeğine sağlık sensation.

leqo35

leqo35

Üye
teşekkürler

tass_co1983

tass_co1983

Üye
sorması ayıp bu program hangi klasörleri tarıyor. bende hiç bir müzik bulmuyor. 132 şarkı var f:\sounds\digital içinde. oradan bir kaç tane music klasörüne koyalıyorum yine bulmuyor. bunun mantığı nedir bir türlü çözemedim. bu arada emeğine sağlık sensation.

Evet, bende de hiç dosya bulamadı.

Paylaşım için :tşk:

tempestshine

tempestshine

Üye
Bende hepsinin albüm kapağı var.Ben kendim pcden ekliyorum.Mobilden de işime yarayabilir.Bir denerim.

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bana sürekli lazım bir uygulama. Paylaşım için teşekkürler ...

By-HaCk

By-HaCk

Üye
teşekkürler

furkitare

furkitare

Üye
genelde hiç bağlanmıyor internete, ensure you have an internet connection falan diyor

• Beğen
Tepkiler: palpolisi

FENER29

Üye
coverup symbian yükleyemiyorum sertifika hatası diyor yardım bekliyorum

palpolisi

palpolisi

Üye
3.0 iyi değil eski sürümler daha iyi 2.1 mesela telefonda Olan resimleri de yüklüyor

@Safak

@Safak

Üye
:tşk:

palpolisi

palpolisi

Üye
Gerçekten yüklemiyor bu uygulama resmi başka biryer e koyuyor galiba başka telefona gönderdim (s4mini) onda gözükmedi kapak

Üst Alt