Tek Yürek, Tek Forma, Tek Aşk Fenerbahçe | Neon sarısı ile tek renk forma

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Tek Yürek, Tek Forma, Tek Aşk Fenerbahçe | Neon sarısı ile tek renk forma
Neon Sarısı Forma Giyeceğiz !

Bu sezon itibariyle başlatmış olduğumuz Tek Yürek, Tek Forma, Tek Aşk Fenerbahçe kampanyası itibariyle düzenlemiş olduğumuz "Bu sezon hangi formayı giyelim?" anketi sonucu Neon Sarısı formamız aldığı % 32.77'lik oy oranıyla birinci seçilmiştir. Kampanyanın amacı isminden de anlaşılmış olduğu gibi tribünlerde lisanslı ve tek tip ürün giyilmesidir. Başta üyelerimiz olmak üzere bütün renktaşlarımızdan ricamız kampanyaya katılarak Fenerium'dan Neon sarısı forma almaları ve maçlara bu formalarla gelmeleri olacaktır. Zamanla bu sistem oturduğu taktirde tribünlerimiz özlenen ve istenen görüntüsüne kavuşacaktır. Bütün renktaşlarımızın bu kampanyaya katılmalarını önemle rica ediyoruz. Herşey FENERBAHÇEMİZ için..

Not : Neon sarısı forma alan üyelerimizin formalarının arkalarına "GFB" yazdırmaları önemle rica olunur.

Neon sarısı forma hakkında ayrıntılı bilgi almak ve formadan satın almak için !
Anket sonuçlarını görmek için !

---

ben bu kararı destekliyorum , en yakın zamanda edineceğim bir adet ;)

YsF_90

YsF_90

Üye
evet Salih bende destekliyorum. zaten ilk gördüğüm andan itibaren çok hoşuma gitmişti. benim burdan kadıköy e gelme şansım biraz düşük, ama halı sahada geceleri hem oyunumuzla hemde formamızla parlamak istiyorum :ehe. paylaşımın için teşekkür ederim Salih

ruh hastası

ruh hastası

Üye
ben katılmıyorum bu düşünceye yanlış

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bence tek renk bu sezon için ii ;)

Calaissien

Üye
ben bu formayı giyip sokağa çıkmaya utanırım Türkiye'de olsa neysede

ruh hastası

ruh hastası

Üye
bu sezon ve gelecek sezonlar için giyilecek forma çubuklu olandır aslına bakarsan ben formayı sevmediğimden demiyorum çünkü ben neon formayı aldım ama ilk basda yok statdlarda bu giyilsin denmesi yanlıs bu oylamayı yapan kim tribünlerdeki insanlarmı yoksa tv den maçları izleyip göz zevki için oy verenlermi pc basından görüş belirtmek yanlışdır madem tek renk istiyoruz çubukludan baskası olamaz çünkü neon dediğimiz forma gelecek sene olmayacak geçen sezonda turkuaz ve sarı çubuklu vardı bu sene yok seneyede neon olmayacak ama çubuklu olacak herzaman bu şekilde tek renk yakalınır sadece

schumici

schumici

Üye
taraftar istediği forma hangsiyse onu giysin. ben mesela bu sezon formaları sevmedim. ama madem forma tek çeşit olcak 100. yıl forması giyilsin o zaman. bence taraftar istediğini giymeli tabi ki