Tek Ekranda Tüm Manşetler

Sponsorlu Bağlantılar

app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
Tek Ekranda Tüm Manşetler
Herkese merhabalar,

Uzun bir süredir üzerinde geliştirmeler yaptığım uygulamayı sizlerle tekrar paylaşmak istedim.

Manşet Haber uygulaması ile birçok gazete ve haber sitelerinin manşet haberlerine ve yazarlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Spor, ekonomi, siyaset, teknoloji, psikoloji, tarih vb. haberlerini tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

Güzel Haber konsepti ile yardımlaşma, doğa, başarı, azim ve benzeri konularda duymak istediğimiz, örnek olabileceğini düşündüğümüz haberleri yayınlamaya çalışıyorum bu konuda yardımlarınız ile güzel bir haberin daha duyulmasına yardımcı olabilirsiniz :)

Uygulama Özellikleri;
- Farklı kategoriler (güncel, teyit, spor, psikoloji, ekonomi, tarih, teknoloji, oyun...)
- Yazar takibi
- Güzel Haber konsepti
- Köşe yazısı ve haber paylaşımı
- Köşe yazısı ve haber arşivleme
- Köşe yazısı ve haber öneri özelliği
- Tasarruf modu ve resim gizleme özelliği
- İçerik filtreleme özelliği
- Bildirimler

Herkese güzel haberli günler dilerim :)

Ekran görüntüleri;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, DeV/AsA ve gonyalı

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Sanırım ilk defa burada paylaşılan bir android uygulaması hoşuma gitti, gerçekten iyi görünüyor.
Haber kaynaklarının resimdeki gibi aktif-pasif olarak seçilebilmesi tam aradığım özellik.
Gerçi benim işime yarayan sadece Haber Türk var gibi gözüküyor ama olsun en kısa zamanda mutlaka deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: app2tools
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım ilk defa burada paylaşılan bir android uygulaması hoşuma gitti, gerçekten iyi görünüyor.
Haber kaynaklarının resimdeki gibi aktif-pasif olarak seçilebilmesi tam aradığım özellik.
Gerçi benim işime yarayan sadece Haber Türk var gibi gözüküyor ama olsun en kısa zamanda mutlaka deneyeceğim.
Zaman ayırıp incelemeniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Uygulama içerisinde farklı kategorilerde yaklaşık 90'a yakın haber kaynağı bulunmaktadır, eğer uygulamada olmayan ve takip etmek istediğiniz haber kaynaklarını iletebilirseniz eklemeye çalışırım.

Tekrar ilginiz için teşekkür eder, güzel haberli günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
gonyalı

gonyalı

Üye
Evde TV olmayanlar
bütün haberlere burdan da ulaşabilirler
Yararlı bi uygulama

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
unutmazsam denerim sağol