Team Dragon v1.0.0 Mod (Unlock) Gerçekçi Grafiklere Sahip Dövüş Oyunu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Team Dragon v1.0.0 Mod (Unlock) Gerçekçi Grafiklere Sahip Dövüş Oyunu!!!
Team Dragon v1.0.0 Mod

Açıklama

Google.Trans.Çev

Takım Dragon ve haydutları, gangsterler ve deli ceza dehaları karşı şehirlerde adalet için mücadele katılın. Takım Dragon geniş bir yelpazesi sunar yeni ve geliştirilmiş
oynanış Takım Ejderha Hero gibi mükemmel bir deneyim sunmak için vardır.Android için en iyi aksiyon dövüş oyunu tek ve çok oyunculu oyun modları ve suçla mücadele aralığı deneyin!

[video=youtube;xHw_AL1mXXw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xHw_AL1mXXw[/video]

Market Linki
Gereken Android sürümü2.3 ve üzeri
Mevcut sürüm
1.0.0
APK Boyutu48 MB
Market Fiyatı
$3.74

• Beğen
Tepkiler: juristokrat

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
teşekkürler deniyorum bakalım çalişcak mi?

osmanayman

osmanayman

Üye
Hemen deniyorum... Teşekkürler...:oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
Rica ederim ben denemedim çalışıyorsa haber ver...

- - - Eklendi - - -

Rica ederim çalışırsa yaz...

Oyun grafikleri çok iyi... Wi-Fi ve Bluetooth Multiplayer mevcut... Keşke kombo falan da olsaymış... N-Gage'den "One" oyununu andırıyor...

NOT: Oyun giriş dili çince... Değiştirmek için... İlk ekrandan 4.seçenek, çıkan seçenek tablosundan da 4. seçenek seçilerek mevcut dillerden biri seçilebilir... :oke:

aydnzara

Üye
sd dosyaları yok mu s2 daha denemedim

nouma35

Üye
oyun guzele benzıyr tesekkurler sd dosyalarınıda yukleyebılırsen super olur:D

xxsavasxx2

Üye
ideos x5 çalışacakmı bakalım

KINGKASIM

KINGKASIM

Üye
oyunu indirirken virüs uyarısı alıyorum...

manitu71

Üye
Arkadaşlar normalde linki birisi verebilir mi? Bende adfly acilmiyo

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
oyunu indirirken virüs uyarısı alıyorum...
kardeş ben bu zamana kadar hiç kimseye virüs diye bi dosya yükletmedim,istersen aşağıdaki bilgisayardan aldığım ekran görüntüsüne bakın.

aleranol

aleranol

Üye
Eset e güvenip Kaspersky e guvenmemek komik.

KINGKASIM

KINGKASIM

Üye
Eset e güvenip Kaspersky e guvenmemek komik.

Kardeşim güvenmek ya da güvenmemek meselesi değil bu. Ben sadece aldığım uyarıyı dile getirdim. Bunda nasıl bir tuhaflık var anlamadım. Hiç yorum yapmaya bilirdimde. Ama bir sorun varsa dile getirdim ki çözülsün.

aleranol

aleranol

Üye
Kardeşim güvenmek ya da güvenmemek meselesi değil bu. Ben sadece aldığım uyarıyı dile getirdim. Bunda nasıl bir tuhaflık var anlamadım. Hiç yorum yapmaya bilirdimde. Ama bir sorun varsa dile getirdim ki çözülsün.

Arkadaşın daha önceki oyunlarını ben BitDefender ile taradim hiç virüs yoktu. Eset ve Avast ile taraynlarda oluyor bu virüs şeysi. Ayrıca BitDefender Kaspersky avg filan bunlar en iyiler. Korkulacak bir durum yok

KINGKASIM

KINGKASIM

Üye

Arkadaşın daha önceki oyunlarını ben BitDefender ile taradim hiç virüs yoktu. Eset ve Avast ile taraynlarda oluyor bu virüs şeysi. Ayrıca BitDefender Kaspersky avg filan bunlar en iyiler. Korkulacak bir durum yok

Bende arkadaşın paylaşımlarını şu ana kadar sorunsuz bir şekilde indirdim. Sadece ilk defa virüs uyarısı aldığım için bilgilendirme yapmak istedim. Zaten bu arkadaşın paylaşımlarını bilmezsem hiç öyle bir yorum yapma ihtiyacı görmezdim. Teşekkürler.

osmanayman

osmanayman

Üye
Virüs görmesinin sebebi oyunun c.rackli olması olabilir... Oyunu denedim sorun yok... Eset neredeyse kendini bile virüs olarak görebilecek bir program oldu... Bu ara antivirüs kullanmasam da ESET tercihimdir benim de... :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt