tbrkler beşiktaş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanfb

Üye
peki kusura bakma :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by cosmokramer@Apr 18 2005, 12:19 AM
sonuçta futbolcunun sakatlanmasını GS'nin puan kaybetmesi için istiyordunuz.. aynı şey....
[post=33624]Quoted post[/post]​

Aynı şey değil işte... O Zaman senin dediğine göre Ribery=Galatasaray oluyor yanlış düşünce... :off:

ibonline

ibonline

Üye
sevgili Franck_ribery arkadasım (sivilden arkadasım :P )arkadas sen galatasaraylı degilmisini dün macı birlikte izledik bvir corba icin beşiktaslı olmustun yuuuh be! arkadas sen cimbomun yendigi maclarda böyle tezahurat ve sevgide bulunmuyodun hem nicin bu düsmanlık fener e karsı.Arkadaslar dün van ın caddeleri besiktaslılardan cok galatasaraylılarla doluydu hatta bir kac cimbomlu bayrak bile acmıstı Gassaraylılıar kendinize gelin ;;)

curunan

curunan

Üye
;;) SPOR DOSTLUK İÇİNDİR ;;)

Hacker515

Üye
Originally posted by MiCoX@Apr 17 2005, 11:16 PM
ya bırakın arkadaşlar hakem okadar Bişeylik yaptı :) genede BJK yeNDi....
[post=33583]Quoted post[/post]​

fenerbahçe+hakem+taraftar 3 - 4 BEŞİKTAŞ
80-den sonrasını biliyorsunuz.
Fenerbahçeni tebrik ediyorum. 6-7 tane yiye bilirdi! :haha: :haha: :haha:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
BJK 6 kez geldi 4 gol attı fener 10dan fazla gitti 3 tane atabildi.Bukadarda sanssızlık olmazki... :off:

Layblood

Üye
Şanssızlık deiL. keşke dün MARATONu izleseydeniz.Beşiktaşın bu maçtaki galibiyetine şans diyosanız Fenerin bu zamana kadar kazandığı maçlarada ŞANSla yendi demekten başka bişey bırakmıyorsunuz!!!!

Bileğinin hakkıyla yenmiştir BJK.

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
sevgili ibonlinecim.ben orda ne yazmışım adamakıllı okuda gör.ben sadece futbol taraftarı olarak hakeme rağmen cok guzel bir mac kazandıklarını yazmışım. ama sen nedense ha bire bahane suruyorsun. bu sitede sırf galatasaraylıyız diye bir kelimede mi konusmayalım. sen benim yanımda acıdan kıvranırken ben her pozisyonda sevindim,cunku mac bana zevk verdi baskada birsey değil. gs li olarak sevinmedim desem yalan olur.ama biz takımımızın onundeki maclarina bakiyoz bize ne fbden bize bjkden. ne diyiyim sana ibonline allah seni nasıl biliyorsa oyle yapsın :PP :box: :bravoo: :gun: :huhu: :kirbac:

the_patriot

Üye
Originally posted by WebMaster+Apr 18 2005, 03:31 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(WebMaster &#064; Apr 18 2005, 03:31 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-MiCoX@Apr 17 2005, 11:16 PM
ya bırakın arkadaşlar hakem okadar Bişeylik yaptı :) genede BJK yeNDi....
[post=33583]Quoted post[/post]​

fenerbahçe+hakem+taraftar 3 - 4 BEŞİKTAŞ
80-den sonrasını biliyorsunuz.
Fenerbahçeni tebrik ediyorum. 6-7 tane yiye bilirdi&#33; :haha: :haha: :haha:
[post=33823]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

zaten mhk hakem değerlendirmesini 80.dk kadar yapmış kendisi itiraf etti.
yani bjk nin farkı açma çabalarını penaltıyla bitirmeye çalıştılar ama bjk gereken cevabı verdi

İbo Bey

Üye
Yaa Fenerli arkadaşlar maçı izlemedinizmi? Maçı izleyen ufacık çocuk bile kimin daha iyi oynadığını görür :haha: Milyon dolarlık takımla şu acıdığınız beşiktaş&#39;ı yenemiyorsanız buralarda konuşmaya hakkınız yok bence&#33; :nono:

Adamlar Şükrü Saraçoğlunda da olsa, 10 kişi de kalsa, kalecisiz de olsa sizi yenmeyi başardı ya daha ne savunuyorsunuz Fenerbahçe&#39;yi anlamadım? İnsan biraz centilmen olur be, yenilse de hakkıyla kazananı tebrik eder&#33;

Ben hiç bir fenerlinin (%90) yenildiği zaman rakibini takdir ettiğini görmedim :angry: Çok yazık :eksi:

Neyse son sözüm: "KARTALLAR yüksek uçar"

Saygılar...

Tahrik edici sözler silinmiştir. Lütfen üstü kapalıda olsada tahrik yok. Saygılar

İbo Bey

Üye
Gökhan bey ona şansızlık mı denir BECERİKSİZLİK mi? İsterseniz PANCU&#39;yu size verelim Rüştü&#39;nün yerine hı? :artı:

the_patriot

Üye
aziz yıldırımın bjk ye tşk etmesi lazım ortalama 3-4 bin seyirci geliyodu kadıkoye ama bjk maçında 30 binden fazla kişi vardı

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
cidden guzel macdı hemde cok guzel ve akıcı bir mac. helal olsun yenenede helal olsun bu takımı milyon dolarlık ayaklarla yenememe becerisi gosterenlerede :)

Hacker515

Üye
Originally posted by Gokhan43@Apr 18 2005, 05:07 PM
BJK 6 kez geldi 4 gol attı fener 10dan fazla gitti 3 tane atabildi.Bukadarda sanssızlık olmazki... :off:
[post=33882]Quoted post[/post]​
Beceriksizlik demek istedin heralde&#33;

kartalım1

Üye
eyvallah ribery kardeşim darısı sizin başınıza

kartalım1

Üye
bazıları tarih yazar kartal tarih bozar :P

hakanfb

Üye
Layblood, şansal veya erman akraban fln. Mı? Neden bu kadar sevdin maratonu? Onlar söledi diye herşey doğru mu? Şans asıl sizin yanınızdaydı, futboldan anlıyan adam bunu bilir&#8230;

Siz bjkliler her yenildiğinizde hakem hata yaptı diye ağlıcak mısınız? Biraz dürüst olun artık. İskoçyalı destekli salla&#33; her maç bizim stadımız neredeyse tamamen dolu oluyor, 1000 kişilik stadına 1000 kişi koyunca taraftarın çok mu sanıyosun?bjknin kimseye cevap vermeye yüzü var mı hala? İSTİKLAL MARŞINI ÖĞRENİN ÖNCE&#33;&#33;&#33;

İbo Bey lafını bil&#33; İmalarla bir yere varamazsın, alçak ne demek, açıksa sölesene ne demek istediğini&#33; Futboldan biraz anlasaydın FB&#8217;nin bjkyi ezdiğini görürdün, özellikle 1. yarı&#8230;

ATAMIZIN İZİNDE YÜRÜYEN BİR FENERBAHÇE TARAFTARI OLARAK HER TÜRK GENCİNİN (bjkli de olsa) BİLMESİ GEREKEN 2 KITAYI AŞAĞIYA YAZIYORUM:

KORKMA SÖNMEZ BU ŞAFAKLARDA YÜZEN ALSANCAK
SÖNMEDEN YURDUMUN ÜSTÜNDE TÜTEN EN SON OCAK
O BENİM MİLLETİMİN YILDIZIDIR, PARLAYACAK
O BENİMDİR, O BENİM MİLLETİMİNDİR ANCAK

ÇATMA KURBAN OLAYIM ÇEHRENİ EY NAZLI HİLAL
KAHRAMAN IRKIMA BİR GÜL&#33; NE BU ŞİDDET BU CELAL?
SANA OLMAZ DÖKÜLEN KANLARIMIZ SONRA HELAL
HAKKIDIR, HAKK&#8217;A TAPAN MİLLETİMİN İSTİKLAL

hakanfb

Üye
İsteyen olursa kalan 8 kıtayı da seve seve yazarım, yeter ki öğrenin ve bir daha terbiyesizlik yapmayın&#33;

cosmokramer

Üye
fener ezdi de 9 kişi, ve kalesinede forvet geçmiş takıma gol atamadı...
bu eğere ezmekse, ben ezmek ne demek bilmiyormuşum....:)

hakanfb

Üye
cosmokramer maçı seyrettin mi cidden? Ben hem stadta hem de evde seyrettim. Bjk ilk yarı kaç kişiydi? 2 atakları oldu, şans yanlarındaydı ve ikisi de gol oldu, başka atağı yoktu, dikkatini çekerim&#33;&#33;&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt