Taze Kan Geldi. Hem De Mor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Aslinda istiyorum bunu ama simdi birdaha dusundumde konu arama konusunda sıkıntı var bende yani forumda arama yaptıgım zaman bulamıyorum mevcut konuları.. mecbur google dan arıyorum.. sanırım benzer konuları bulmak icin bir eklenti varmıs galiba oyle bırseyler okumustumda o gelirse daha kolay olur heralde benim icin..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hoşgeldin kardeşim hayırlı olsun tebrik ederim. Bunu hak ettin seni aramızda görmek güzel takıldığın her türlü konuda yönetimden arkadaşların abilerin hiç fark etmez çekinmeden sor yanındayız, şu durumda bile hala benimde takıldığım ihtiyaç duyduğum oluyor. Başarılar dilerim.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
tesekkurler abicim..

merak ettigim birsey var.. simdi forumda ***** vb paylasimlar yasak telif hakki olan paylasimlarda yasak.. ama bizim oyun bolumunun %80 i ucretli oyundan olusuyor.. ya da i go isimli navigasyon programininda telif haklari var ve bunun icin foruma uyari da gelebilir.. simdi bu konulara ne yapilmasi gereklidir?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
sanırım mobil uygulamalarda sorun yok ama fu_ll mp3 film oyun yasak

----------Eklendi @ 14:04:10 ---------- Yazıldı @ 14:03:25 ----------

Aslinda istiyorum bunu ama simdi birdaha dusundumde konu arama konusunda sıkıntı var bende yani forumda arama yaptıgım zaman bulamıyorum mevcut konuları.. mecbur google dan arıyorum.. sanırım benzer konuları bulmak icin bir eklenti varmıs galiba oyle bırseyler okumustumda o gelirse daha kolay olur heralde benim icin..
:dansöz:

'Şeref'

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun hoşgeldin..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
kivirmiyorum ben altindan kalkamazsam diye korktum sadece bide necmi giderse yalniz kalirim diye dusundum.. tamam Ata abi sen ayarla ben hallederim gugıldan :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
benzer konular özelliği çalışıyor:D
şakalarımızdan hemen alınacaksan işimiz var senle:ehe

Şehriyar

Şehriyar

Üye
niye aliniyim abi alisik degilim sadece yoksa her turlu sakayi kaldiririm ben :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Telefon konusunda iyiyimdir ancak henüz android telefona sahip olmadım en azından bi takım işlemleri testleri yapabilirdim telefonda, ancak bölümdeki mesajları konuları kontrol etmek amaçlı ilgilenebilirim belki bir süreliğine birini önerene kadar, yada bölüme hakim olursam devam ettirebilirim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hoşgeldin kardeşim . Hayırlı olsun . Başarılar .
Kolay gelsin . :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Hosbuldum abim sagol :)

minoo

minoo

Üye
kivirmiyorum ben altindan kalkamazsam diye korktum sadece bide necmi giderse yalniz kalirim diye dusundum.. tamam Ata abi sen ayarla ben hallederim gugıldan :)

Ooo alinmasana cnm hemen :D Alis bunlara alis :eller:

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Söyleme gereği duydum..
Benim daha önceden adminlik yaptığım site tekrardan açılmış haberiniz olsun site şuan kendi haline terkedilmiş durumda ama yinede orada sehriyar olarak ismimin geçtiğini gördüğünüzde kızmayın bana ben o siteyi bırakalı çok oldu..

Bu sitede adminlik yapmamın amacı çocuklara yardımcı olmak(15 yaşındalar) onlara kendi bildiklerimden bişiler öğretmekti.. Sonradan benden öğrendiklerinin yeterli olduğunu düşününce aralarında bi karar almışlar ve beni banladılar :D sonra bende bi daha girmedim.. Bunlar ben gittikten sonra uğraşsalarda becerememişler beni tekrar admin yapmışlar geri dönmemi falan istediler dönmedim bende.. aah ah en çokta temasıyla uğraşmıştım kaldırmışlar problue diye bi tema koymuşlar.. Rütbe resimleri desen bizimkilerden esinlenmişler :D

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Ne kadar çok forum varmış bilmediğimiz.. :ehe

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
N1C<-lazımdeğil nickli üyemizin eski kullanıcı adı CezaAlnMasumÜye :d::d: nerden gözüme çarptıysa :ehe Bu arada çömezliği bıraktım alt devreler çayı dağıtsın artık mıntıkayıda bırakıyorum :pro:

• Beğen
Tepkiler: minoo
minoo

minoo

Üye
N1C<-lazımdeğil nickli üyemizin eski kullanıcı adı CezaAlnMasumÜye :d::d: nerden gözüme çarptıysa :ehe Bu arada çömezliği bıraktım alt devreler çayı dağıtsın artık mıntıkayıda bırakıyorum :pro:

Yabancı deil o ya Sülodur :ehe

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor ve Reşwan
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
ne süloymuş sapığımız oldu resmen:ehe

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun.Hoşgeldin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt