Tatilde Kız Tavlama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Tatilde Kız Tavlama
Arkadaşlar bodrumdayım.burda 3 katkı triplex bir ev kiraladık...bir sitenin içinde.ama sitenin içinde pek bi iş yok.o yüzden benim sorum plajda nasıl kız tavlanır ? Size bulunduğum ortamdan biraz bahsedeyim.normal modern bir plaj nereye otursan en az 1 yaşıtım yada 1-2 yaş küçüğüm oluyor.diğer bir yandan 60m kadar uzaklıkta bir voleybol sahası var ve orası yapıtlarımla dolup taşıyor.kimisi oturuyor kimisi voleybol oynuyor falan.ama oğlanlar fena yırtık.o yüzden oraya giremiyorum.hem o olmasa bile bende aşırı çekingenlik var.oraya adımımı atamıyorum.o yüzden oraya gir demeyin :Dbaşka birşeyler onerin çok çekiniyorum :D bu arada yaşım 18. lütfen yardım edin 1 haftam kaldı :D

doctorrr

doctorrr

Üye
:ohannes:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
git konuş numarasını iste işte :D
elinde gül gibi saha var niye kullanmıyosun? bende çekingenim ama öyle ulu orta konuşamam :D lafta git konuş derim ancak :d:

ismuail

ismuail

Üye
    Konu Sahibi
Evet yokmudur daha başka cevap :D

- - - Eklendi - - -

Yukarı lütfen :D

night_jack

night_jack

Üye
Top senin yakınlarına düşerse,''Topunuzu keserim''de.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bos Isler Boss .. :)

codblackops2

codblackops2

Üye

:yavrum:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tavla oyna

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Kız tavlasını öğren, bak nasıl tavlıyosun. :ehe:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bikere öyle çekingen mekingen olmaz sismsek gibi olcaksın biraz kesip gidiceksin yanına tanısabilirmiyiz diyceksin muhabbetti koyultucaksın nesin necisin nerelisin sonra laf lafı açar beraber takılın simdi ortamı pek bilmiyorum o yüzden aktiviteler olursa beraber katılın mümkün oldugunca hızlı ol çekinmene gerek yok bunu o da istiyor eger bossa niye yeni bi iliski istemesin ki? Yani bu sadece senin ihtiyacın degil.
O yüzden çekinme çekingen olursan en fazla yanına gidip selam verirsin sonra hanzolugun anlasılınca daha da ileri gidemezsin kız da götürmez çünkü tatil bu hızlı olman lazım..

Sandrake

Sandrake

Üye
Evet bence gözüne bir tanesini kestir sonra o kestirdığın kızın birtane arkdaşıyla kanka ol aranızda biraz samimiyetlik olduktan sonra de ben bundan hoşladım ayarlar o :)) kendince geliştirebilirsin bu durumu

Kolay gelsin

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
çekingensen kağıda bi not yaz en iyisi ver kaç yada görebileceği bir yere bırakk çaktırmadan :D

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923
furkan5800

furkan5800

Üye
seviyosan git konuş panpa yada kızla tanıs bastan arkds ol akşama kadar gez toz ertesı aksam ıssız bi(ormanlık kayalık fln) yerde açıl kıza muhakkak kabul edicek :oke:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
seviyosan git konuş panpa yada kızla tanıs bastan arkds ol akşama kadar gez toz ertesı aksam ıssız bi(ormanlık kayalık fln) yerde açıl kıza muhakkak kabul edicek :oke:
o kadar derinlere götürmesin :D

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
sen sal gobrayi o yakalar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...