Anket Tasarımını beğendiğiniz Lumia modeli nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Tasarımını beğendiğiniz Lumia modeli nedir ?

• Kullanılan toplam oy
    74
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
N9 tasarımında Lumianın tadından yenmez diyorum ve susuyorum (Linç etmeyin hemen)
1020 ve 1520 favorilerim olurlardı

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bence siyah NL920 :good:

Tmobile

Tmobile

Üye
Windows Phone serisi yazmıyor lumia yazıyor :) ve aynı da değil azıcık dikkat :)
Zaten ben konu kilitlensin mi dedim ??? ustte on9 demiş kilitlenmeden diye cesurpolis adlı arkadaşta nerden anladınız alıntı olduğunu demek istemiş bende ona yazdım!

technocu1

Üye
sırf tasarımı güzel diye lumia 925 aldım.çokda memnunum.

• Beğen
Tepkiler: Dejavuex
Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Zaten ben konu kilitlensin mi dedim ??? ustte on9 demiş kilitlenmeden diye cesurpolis adlı arkadaşta nerden anladınız alıntı olduğunu demek istemiş bende ona yazdım!
okey hadi iyi forumlar:)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1520 candır büyük ekran güzel tasarım

m542tf

m542tf

Üye
Lumia 1520

ON9

ON9

Üye
Windows Phone serisi yazmıyor lumia yazıyor :) ve aynı da değil azıcık dikkat :)
Haklısınız ama başka bir sitedeki benzer(!) anketi aynı güne denk getirmek de fazla tesadüf sanırım. Öyle ise bizde her siteden okuduklarımızı burada paylaşalım. Ayrıca orada tüm sistemdeki cihazlar var demişsiniz de siz konuyu açarken zaten anket seçeneklerini kendiniz belirliyorsunuz. Dolayısıyla en azından kaynak belirtilmeli idi bence.
konunun alıntı olduğunumu ima ettiniz
Evet sadece alıntı yapılan sitedeki HTC ve Samsung Ativ S çıkarılmış anket seçeneklerinden.. Link atamıyorum yasak ya :sirit:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız ama başka bir sitedeki benzer(!) anketi aynı güne denk getirmek de fazla tesadüf sanırım. Öyle ise bizde her siteden okuduklarımızı burada paylaşalım. Ayrıca orada tüm sistemdeki cihazlar var demişsiniz de siz konuyu açarken zaten anket seçeneklerini kendiniz belirliyorsunuz. Dolayısıyla en azından kaynak belirtilmeli idi bence.
Evet sadece alıntı yapılan sitedeki HTC ve Samsung Ativ S çıkarılmış anket seçeneklerinden.. Link atamıyorum yasak ya :sirit:
çok kastın beeeeee :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Zevkler ve renkler tartışılmaz. L620'nin tasarımı gayet güzel. Ayrıca elde en rahat tutulan Lumia modelidir bence... Yani kötülemenize gerek yok. Ankete gelirsek ben L1520 diyorum ama listeye L1320'yi de eklemeniz gerek. İyi forumlar...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
:D n9 hiç bir lumiaya benzemiyor :sirit:
N9 (Lumia 900) az bir farkla Lumia 920 ye benzer. Ancak 920 değil benim için tüm telefonlardan daha güzel bir tasarımı var. O tasarımın aynısını ince ve hafif olarak yeni bir lumia da kullansalar süper olurdu.

Rainesto

Rainesto

Üye
N9 (Lumia 900) az bir farkla Lumia 920 ye benzer. Ancak 920 değil benim için tüm telefonlardan daha güzel bir tasarımı var. O tasarımın aynısını ince ve hafif olarak yeni bir lumia da kullansalar süper olurdu.
Şakasına Demiştim abi :D googleden baktım sonra yorum atım

mtoyanik

mtoyanik

Üye
şu yeni çıkacak olan normandy nin tasarımı da beni benden aldı. Umarım o tarzda lumiaları görürüz ilerleyen zamanlarda.

Üst Alt