Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Real Madrid'de sular durulmuyor.


Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
    Konu Sahibi
Başkan Florentino Perez ile kaptan Sergio Ramos arasında ipler gerildi; hatta tecrübeli futbolcu, başkana rest çekti.

İspanyol basınının iddiasına göre; gerginlik 4-1'lik Ajax mağlubiyetinden sonra, soyunma odasında başladı.

Başkan Perez mağlubiyetin ve kaybedilen turun hesabını oyunculara sordu.

Sergio Ramos da "Bu gidişatın tek sorumlusu biz değiliz. Sezon öncesinde söz verilmesine rağmen takıma bir forvet alınmadı" dedi.

Perez, bu sert çıkış üzerine tecrübeli futbolcuyu takımdan göndermekle tehdit etti.

Ramos da sözleşmesinin sonuna kadar alacağının verilmesi halinde ayrılabileceğini söyledi.

2005 yılından bu yana Real Madrid'de forma giyen İspanyol futbolcunun sözleşmesi önümüzdeki sezonun sonunda tamamlanacak.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt