tarihi eser nokia e60 whatsapp

Sponsorlu Bağlantılar

KaFDeR

Üye
    Konu Sahibi
tarihi eser nokia e60 whatsapp
beyler bu takozda wp desteği artık yokmuş galiba ama bu telefonu kullanmam gerek. bunda nasıl bişe yapsam wp kullanırım? başka telefonun cfw sini kursam sorun çıkar mı?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Cwf çözüm olmaz. Ayrıca whatsapp devam ediyordu sanki bi yüklemeyi deneyin

ByEmre221

ByEmre221

Üye
destek kesildi resmi açıklama var

Cadillac34

Üye
Şuan Whatsapp telefonda çalışıyor mu? Yani aktif mi?

canakan

Üye
kamerasız whatsapp açılacak bir telefon yokmudur ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Whatsapp 2017 başında symbiandan 2018 yılının yarısından itibaren ise S40 serilerinden desteği kesti . Kısacası eski nokia telefonlarda whatsapp yok . Zaten kamerasız telefonlar wp çalıştırmıyordu .

canakan

Üye
o zaman çıtayı düşürelim kamerasız internette gezebilceğim şarjı iyi giden bir telefon önerisi alayım

• Beğen
Tepkiler: babitech
babitech

babitech

Üye
Kardeşim eski nokia cihazlarında var net lakin eskiden hatırlarmısınız wap siteleri vardı. Hani 56 kb ile nete girdiğimiz zamanlarda. Yani ne kadar çitayı yükseltirsen yükselt wifi olmayan bir telefondan nete girmen atomu parçalamaktan uzun sürer.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kardeşim eski nokia cihazlarında var net lakin eskiden hatırlarmısınız wap siteleri vardı. Hani 56 kb ile nete girdiğimiz zamanlarda. Yani ne kadar çitayı yükseltirsen yükselt wifi olmayan bir telefondan nete girmen atomu parçalamaktan uzun sürer.
Hayır sürmez . Bağlantı hızı düşük sayfa boyutu düşük dolaasıyla normal bir şekilde yüklenir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eski telefonlarla uğraşmak yerine giriş seviyesi veya ikinci el bir android telefon al. Bütün işlerini görürsün. İnan bana bu saatten sonra eski model telefon kullanmak nostalji yapmak dışında boşa zaman kaybı. Daha önce de uzun uzun bu konular hakkında yazılar yazdım. Ayrıca diyelim ki Whatsapp senin elindeki cihazda çalışmaya devam etseydi ne kadar kullanabilecektin ki? İnsanlar sürekli yeni cihazlar satın alırken bizler sürekli eski telefonlarla uğraşıyoruz. Yapmayın gidin alın ikinci el temiz giriş seviyesi düzgün android telefon yapın bütün işlerinizi. Ama içinde en az android 4.4 kurulu olması lazim.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
o zaman çıtayı düşürelim kamerasız internette gezebilceğim şarjı iyi giden bir telefon önerisi alayım
Kamerasız bilmem ama kamerasını sökebileceğin bir model biliyorum . 6230 Veya 6230i opera mini ve facebook uygulaması yüklersin işini görür . Kameryı da alınca telefonu açıp sökersin sonra bantla yapıştırırsın olur biter.
Eski telefonlarla uğraşmak yerine giriş seviyesi veya ikinci el bir android telefon al. Bütün işlerini görürsün. İnan bana bu saatten sonra eski model telefon kullanmak nostalji yapmak dışında boşa zaman kaybı. Daha önce de uzun uzun bu konular hakkında yazılar yazdım. Ayrıca diyelim ki Whatsapp senin elindeki cihazda çalışmaya devam etseydi ne kadar kullanabilecektin ki? İnsanlar sürekli yeni cihazlar satın alırken bizler sürekli eski telefonlarla uğraşıyoruz. Yapmayın gidin alın ikinci el temiz giriş seviyesi düzgün android telefon yapın bütün işlerinizi. Ama içinde en az android 4.4 kurulu olması lazim.
Hocam haklısınız da ben şahşen bırakamıyorum . Istediğim model gelmiyor , model geliyor bütçe olmuyor . Bütçe olıyor fiyatlar yükseliyor. Wp yok ama halrn kıllanıyprum
@canakan Öneri - Nokia 6230 ile Youtubedan Video İzleme bu işlevi bile var . Sadece vodofone hat ile açıyor 6230 . 6230I hepsi ile açıyordu

Üst Alt