Öneri Nokia 6230 ile Youtubedan Video İzleme

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia 6230 ile Youtubedan Video İzleme
Evet arkadaşlar , 6230 üretim tarihinden 13 sene geçti fakat bu telefon günümüzün teknolojisine kısmen de ayak uyduruyor . İyi seyirler
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01, Blue023, DeV/AsA ve 2 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Nokia bu işleri o zaman başarmıştı ama dik duruşundan ötürü başka bir işletim sistemi seçemedi.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
az mı bakugan izledim eski 2700ımla :D ne günlerdi be pepsinin 100 mb internetiyle akşama kadar gezerdim :D şimdi iki sayfa gezmek 50 mb netle başlıyor :D

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
az mı bakugan izledim eski 2700ımla :D ne günlerdi be pepsinin 100 mb internetiyle akşama kadar gezerdim :D şimdi iki sayfa gezmek 50 mb netle başlıyor :D
100mb ile günü kurtardığım çok oldu ama facebook'a falan girmeden tabi :ehe

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Abiler 30 dk video izledim . 52 mb harcadı tasarrufun dibine vurduk .

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bende 2730 da çatır çutur YouTube dan video izliyorum çok iyi bişe. 6230 da rtsp desteği var ve youtubeda rtsp desteği vardı ama şimdi yok eğer yine olsaydı jtube falan kullanmadan video izlerdik. Nokia 6230un 128x128 ekranından video izlemek nasıl bir duygu?

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bende 2730 da çatır çutur YouTube dan video izliyorum çok iyi bişe. 6230 da rtsp desteği var ve youtubeda rtsp desteği vardı ama şimdi yok eğer yine olsaydı jtube falan kullanmadan video izlerdik. Nokia 6230un 128x128 ekranından video izlemek nasıl bir duygu?
Kaliteli hiç bir iş yapmaz dediğin o telefon var ya youtubedan video açıyor . Daha ne istersin ?

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve gonyalı

Üst Alt