Öneri Tapatalk İmzası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anil-D

Anil-D

Üye
Tapatalk imzası artık yok. Fakat Windows Phone uygulamasında bu imzayı engelleyememiştik biz de güncelleme ile uygulamadan kaldırdık.
iyi yapmissiniz abi adam yaziyor tost makinesinden gonderildi felan sacma olmustu zaten

• Beğen
Tepkiler: Serhan

marist

marist

Üye
Ben yeni kullanmaya başlamıştım :D Nasip değilmiş :D

Serhan

Serhan

Üye
Yeni guncellemeyle yok ben burddan yazıyorum ..
Son bir kez :( :
Maxicep Windows Phone uygulamasından Gönderildi :D

Androidçiler sizde artık kullanmayın

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
İmza kötü amaçla kullanılmasa kalkmasına gerek kalmaz.

Mesela; Bu mesaj watsapa güncelleme bekleyen tost makinesi ile gönderildi.

Böyle bir imza olur mu yani? Düzgünce bir şey koysalar sıkıntı olmaz.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve Serhan
4MaGuS

4MaGuS

Üye
tamam arkadaşlar sizde imza olmadığı için bizde de olmasını istmeiyorsunuz size bu biraz saçma gelmiyor mu sizin en gelişmiş sistem olmanız herşeyin ilk önce sizde daha sonra diğer sistemlerde olması veya daha farklı şeyler olması manasınamı geliyor, eğer böyle ise ms çok yanlış yapıyor kendi bir ton uygulamasını diğer sistemlerde daha gelişmiş olarak kullanılabiliyor iso olsun android olsun, bu forum herkeze açık bir yer değilmi iosu olan androidi olan wp si blackberisi olan başka ne varsa artık ya genel olarak herkez için aynı program port edilerek yapılır veya yazılımcılara destek verilerek herkezde sorunçda apiler aynı geliştire bilen geliştirsin bu şekilde kişiselleştirme yapılmasına engel olmazk saçma geliyor neyse daha fazla uzatmıyacam

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye

tost makinesi değilde benim eski imzam gibi güncelleme bekleyen l520 ile olsa sorun olmazdı. Tapatalk imzaları neden yasak peki ?

The Shadow

The Shadow

Üye
tamam arkadaşlar sizde imza olmadığı için bizde de olmasını istmeiyorsunuz size bu biraz saçma gelmiyor mu sizin en gelişmiş sistem olmanız herşeyin ilk önce sizde daha sonra diğer sistemlerde olması veya daha farklı şeyler olması manasınamı geliyor, eğer böyle ise ms çok yanlış yapıyor kendi bir ton uygulamasını diğer sistemlerde daha gelişmiş olarak kullanılabiliyor iso olsun android olsun, bu forum herkeze açık bir yer değilmi iosu olan androidi olan wp si blackberisi olan başka ne varsa artık ya genel olarak herkez için aynı program port edilerek yapılır veya yazılımcılara destek verilerek herkezde sorunçda apiler aynı geliştire bilen geliştirsin bu şekilde kişiselleştirme yapılmasına engel olmazk saçma geliyor neyse daha fazla uzatmıyacam
Senin anlayamadigin kisim surasi, bizde imza var ama yonetim engelliyor. Oysa ki sizde serbest.

• Beğen
Tepkiler: phasan
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Sağol bilmiyordum. (Biliyordu) :ehe :D

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
İmza olayı neden yasak ki? Mobilden girdiğimde ben kimin hangi telefonla yazdığını göremiyorum. İmzalara hiç yoksa X markası Y modeli ile gönderildi şeklinde bir kısıtlama getirin. Mesela Windows Phone kullanan bazı kullanıcılarda iohone ile gönderildi falan yazıyor. Bu yanılgıları önlerdi dediğim tarzda bir imza olsaydı

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tapatalk'ın imzasına izin verilseydi ne güncellemeye gerek vardı ne de tartışmaya.

ismail

ismail

Üye

androidde de çok yapan vardı eskiden :D wpde kalktı herkes rahatladı :D ama bence hala sorun değil :D

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
İmza olmaması çok saçma bir şey. Site kurallarına aykırı olmadığı sürece insanlar istedikleri şeyleri yazabilmeli her yere. Bırakın mesajının sonunda kağıt uçakla gönderildi yazsın. Ne olur yani bu yazsa? Siyasi vb. şeyler yazan insanları uyarıp banlarsınız olur biter. Çok zor bir şey değil ki

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
İmza olmaması çok saçma bir şey. Site kurallarına aykırı olmadığı sürece insanlar istedikleri şeyleri yazabilmeli her yere. Bırakın mesajının sonunda kağıt uçakla gönderildi yazsın. Ne olur yani bu yazsa? Siyasi vb. şeyler yazan insanları uyarıp banlarsınız olur biter. Çok zor bir şey değil ki
1 milyon üye var sonuçta kim kolay farkedecek (Adminler den bahsediyorum.).

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye

Şunu görünce uygulamayı kaldırdım.
İkon pack XDA uygulaması olarak gördü. (Bu arada XDA'le aram iyi degil @The Shadow biliyor) :D:D :ehe

• Beğen
Tepkiler: SHS ve The Shadow
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt