Tap Tap Revenge 3 ile ilgili sorunum var!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
Tap Tap Revenge 3 ile ilgili sorunum var!!!
Arkadaşlar biliyorum yeri burası değil şimdiden çok özür diliyorum ama acil yardıma ihtiyacım var. TTR3 oyunu için 1GB'lık müzik paketi indirdim fakat oyunun içine nasıl entegre edeceğimi bulamadım.başka kaynaklarda
Track dosyalarını buraya: var/mobile/Applications/<Tap Tap Revenge 3 Folder>/Documents/Tracks

Theme dosyalarını buraya: var/mobile/Applications/<Tap Tap Revenge 3 Folder>/Documents/Themes

böyle diyor fakat içine attığımda oyun içinde attığım şarkı gözükmüyor...:hmmm

atarox

Üye
soruna cevap veremicem ama nerden indirdin şarkıları :D :D

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi

atarox

Üye
ben şu an indirp deneyemem ama zamanın varsa bi incele videoyu ;)

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
ben şu an indirp deneyemem ama zamanın varsa bi incele videoyu ;)

Youtube'daki tüm videolara baktm hatta aynen uyguladm ama yinede oyun içinde gözükmüyor track'lar :(

atarox

Üye
Dostum hallettim :D ben ifunbox kullanıyorum bunu başta söyleyeyim. Userapps dan tap tapı seç. Sonra documents e gir . ondan sonra ben indirdim verdiğin linki onun içinde bir sürü zip var şarkılar onların içinde. İstediğn zipi aç. İçinde bi theme dosyası olacak (olmaya bilir) bir de tracks(ama tracks die yazmıyor). Şarkıların bulunduğu klasörde isimler acayip bir sürü klasör varya onları Documents teki tracksa , theme yı ise theme klasörüne atacaksın . umarım anlatabilmişimdir :D :D

madalimert

madalimert

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ilgin için teşekkürler sorun ifunbox ve iphone pc suite'deymiş document klasörü gözükmüyordu. ifile ile hallettim :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt