tam bir AVEA faciası! buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fever2006

Üye
    Konu Sahibi
tam bir AVEA faciası! buyrun...
Arkadaşlar bugün acelem olması nedeniyle atm'den hattıma kontör yüklettim.Kontörüm saatler geçmesine rağmen gelmedi.
Ben ise a a'ya güvenerek dağın başında çıktım,resmen KALAKALDIM! 15 kontörüm vardı bankayı aradım bilgi aldım,Avea'nın kontör parası çektiğini öğrendim.Numarayı yanlış yazdım desem o da değil,çünkü banka ile beraber numarayı kontrol ettik doğruydu.
Neysee ben sıfır kontörle bütün günümü mahvetmiş bir şekilde eve geri döndüm Avea müş.hizmetlerini aradım.Zeka seviyesi bilmem hangi cehennemin dibinde olan bir kız çıktı inatla bana faks çekmem gerektiğini söyledi.Yani o koskoca Avea koskoca bir soruna imza attı ve HALLEDEMEDİ!.
Bugun resmen mağdur oldum resmen paramla rezil oldum.Şikayetvar.com'a da yazdım.Sonuçları buraya bildireceğim.

Okuyun tecrübe olsun,benim gibi bidaha böyle abuk sabuk operatörlere güvenmeyin..

mechul_style

Üye
50 kontör attırdım, 1ay oldu numarayı kendi ellerimle yazdım halen gelmedi :S

maliakg

maliakg

Üye
bnce siz boşverin aveayı maveayı türkcelle geçin siz vodafone desen gavur sermayesi avea desen türkcell kadar deneyimli diil türkcell bnce

corlulu

corlulu

Üye
Çok kötü olmuş geçmiş olsun.. Mesaj kampanyası olmasa tutmam gibi geliyo..

fever2006

Üye
    Konu Sahibi
ucuz diye kampanyası bol diye de müşteri memnuniyetini önemsememek olmaz ki ama

kain061

Üye
hiç şaşırmadım avea kullanıcısıyım ama aveadan beklenen durumlar durduk yere giden kntrlermi dersiniz,arankazandan 40kntr kazandığım halde yüklenen 5 kntre mi yanarsınız ücretsiz msj hakkınızın dolduğunu süre bitiminde değilde günün herhangi bir saatinde mi öğrenirsiniz..ne daha niceleri..ayrıca bunların çözümüde yok avea bu olur diyip geçiyoruz alıştırdılar..

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
geçmiş olsun arkadaşım valla bende çok çektim aveadan ama artık eskisi kadar kullanmıyorum sadece mesaj kampanyasını kullanıyorum başkada bişey yaptığım yok vodafone canımı hiç sıkmadı bugüne kadar 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim :)

1erend2

Üye
22-12-08 tarihinde 10 saniye bile internete girmeden 36 tane kontürüm gitti.bu kadar gıcıklık olmaz yaaaaa.ayıp bşi kontörümü geri istiyorum.ne bu kardeşim 10 saniye için 36 kontör mü alınır.hiç allahtan korkmuyo bunlar.nasıl insanlarmış.bizde avea die herkese avea aldırdım.dedeme,babama,abime,anneme,teyzeme,halama falan yani.ama bu 36 kontörüm gitmesi avea için görüşlerimi değiştirdi hadi avea bir iilik yapta 36 kontörümü nılur geri wer yaa.hayırlı işler

benhjk

benhjk

Üye
arkadaşlar ben de bir avealıyım ama turkcell taraftarıyım bütün çevrem avealı olduğu içinben de mecburen avealıyım

xkadir61

xkadir61

Üye
turkcell'e kazık mazık diyorlarda, adamlar ne yapsın, verdiği kaliteli hizmetin bedelini almak her şirketin hakkı.
avea nın kaliteli olduğunu hiç kimse söyleyemez. avea'yı tercih edenlerin çoğu ucuz olduğu için.
ama turkcell'i tercih edenlerin çoğu, kaliteli hizmet verdiği için.:ok2:

paradox1026

paradox1026

Üye
bizde nie sorun olmuyo bilmem:)

erfc20

erfc20

Üye
ama en ucuza konusturanda avea

BANLAMAYINARTIK

Üye
Avea ise bende sasırmamm daha cok dileniriz avea sayesinde

ryuk

ryuk

Üye
Aveanın mesaj tarifesi olmasa durulmaz sorunlu bir operetör...

Uni

Uni

Üye
kesinlikle katılıyorum.

greenmile

greenmile

Üye
mesaj kampanyası oLmasa durulacak bi gsm değil cidden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt