Tam 186 Adet Iphone/Ipod Touch Uygulama ve Programları (Arşivlik!!)

Sponsorlu Bağlantılar

gokmena

gokmena

Üye
    Konu Sahibi
Tam 186 Adet Iphone/Ipod Touch Uygulama ve Programları (Arşivlik!!)
Önizlemeleri tek tek yapmak yerine hepsinin bulunduğu bir resimden koydum.
Arkadaşlar artık ipaların nasıl yüklendiğini tekrar etmeme gerek yok heralde. Zaten forumda nasıl yapıldığı anlatılmış. Aratırsaınz bulursunuz.

Sadece bir hatırlatma: ipa dosyaları sadece Iphone/Ipod Touch versiyon 2 ve üzeri içindir!

• Beğen
Tepkiler: mole70, mutlu_52, enrgie ve 15 diğerleri

muharrems

muharrems

Üye
Emegine Saglik

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
valla super arkadsım allah razı olsun paylasım super

yusuf3407

Üye
emeklerıne saglık dostum yanlız bunların ne ıse yaradıklarını ındırmeden anlayamıycaz heralde ındırelım bakalım bukadarıda guzel :)

ihsanberk

Üye
arkadasım ındırdım hepsini de attım ama hıc bırı tamamlanamıyo itunes te sanırım bı sey war yada yapmam gereken bır sey mı var direk itunes a attm ve applicationsları sync ettim

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Tebrikler!!!

peksan

Üye
arkadaşım eline sağlık
ama asphal4 var ekranda programlar içinde raslayamadım onun linki de varmı

angora21

Üye
emeğine sağlık keşke tek veya 2-3 part halinde yapabilseydin böyle çok uğraştırıyor

ahmet7280

Üye
hocam elıne saglık cok ıyı oldu bu ama rıca etsem eger ne işe yaradıklarını bılıyorsan yazarmısın acıklamaları

petit_doktor

petit_doktor

Üye
super dostum eyvallah

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Eline sağlık. SAGOL, Teşekkürler...,:oke:

3Down

3Down

Üye
Oooo çok sağol :) iTouch'ımı alınca işime yarıcak bu =)

magnum7534

Üye
S.a. kardesler bana msn messenger programı lazım bi yardım edermsnzzz Allah Rızası içinnn

lvntkk

lvntkk

Üye
yanliz hata veriyo programlar yuklenmiyo telefona....sebebi ne olabilir?

esatetüş6363

Üye
eyw

Challenger1907

Üye
hocam error verıyor yuklerken ıtunes den versıyon 3.0 2g ıpod touch yardımcı olursanız sevınırım

--------------- Ekleme ---------------

kımse ılgılenmıyor mu bu sıteyle acaba

oguzhangun

Üye
Beyler Zoozcontrol kadar mükemmel bir program yok kesınlıkle denemenizi tavsiye ederim süper ötesi bi çalışma süper bi mantık elinize saglık

beyaz_olum

Üye
arkadaşlar iphone için java program ve java oyun varmı elinizde bana javaları lazımda

ma8981

Üye
merhaba.yalnız ben ındıremıyorum lınklerın hepsınde hata verıyor :( yardımcı olursanız sevınırım

kumadam34

Üye
eline sağlık arkadaşım ama resimde yeralan oyunların hepsi yok. onlarıda yüklersen seviniriz. örneğin kroll.? çok uğraştım ama bulamadım bu oyunu :hmmm

Üst Alt