Talking Tom Cat 2 v4.3 Tam sürüm - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Talking Tom Cat 2 v4.3 Tam sürüm - Güncellendi

Android dünyasının en eğlenceli uygulamalarından biri olan konuşan kedi Tom, yepyeni versiyonu ile bizleri daha da çok eğlendiriyor. Konuştuklarınızı dinleyip komik bir ses tonuyla tekrar eden bu şirin kedi, kızdırılmaya ise hiç gelemiyor!

Ekrana dokunup okşarsanız hoşuna gidiyor, sert vurunca da canı acıyıp saldırgan bir kediye dönüşebiliyor. Bu yeni uygulamada son derece muzip bir köpek de bizimle işbirliği yaparak Tom'u oldukça sinirlendiriyor.

Arkadaşlar Tam sürüm olarak sizlerle paylaşıyorum kendim denedim xperia arc telefonumda hiçbir sorun yaşamadım sorunsuz kullandım gerçekten Çok eğlenceli bir uygula tavsiye ediyorum...

Ekran Görüntüleri:

Bir teşekkür yeterli :)

Yeni gücellemeyle birlikte sadece apk dosyasını yüklmeniz yeterli daha sonra wifi ile serverdan data doslayarını indiriyorsunuz. ayrıca içeriisindeki yeni tüm uygulmalarıda kullanabiliyorsunuz. örnğn tom'a barça forması giydirebiliyorsunuz. tabi bunlarıda indirmeniz gerkiyor ayrıca

Güncel 4.3 Sürümdür.
İndirme Linki:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: NAMIIK, muratci9, sukrann ve 64 diğerleri

halis18

halis18

Üye
Teşekürler baya bir aradım ama tam sürüm bulamadım...
inş bu çalışır

05443191851

Üye
nokia c5.03 telefonumda çalısırmı bu purogram

gnctrk

gnctrk

Üye
sadece apk yi yuklememiz yeterli mi? ideos x5

fatih_347

Kapalı Hesap
teşekkürler ideos x5 sorunsuz calıstı:oke:

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
apk yüklemeniz yeterli değil data dosyasınıda indirmelisiniz...

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
okadar indirilmeye cevap yok bundan sonraki paylaşm yapıp yapmamayı gözden geçirmem gerek..

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Markette satılan ücretli versiyonu mu bu? Yani tam sürüm dediğine göre?

maxifunk

maxifunk

Üye
ideos x5 için geniş ekran olanımı indirmek lazım?

xon

xon

Üye
bende bunu bulmuştum çalıştı .

mavilacivert

mavilacivert

Üye
Teşekkürler, benim galaxy ace de sorunsuz çalışıyor.

maxifunk

maxifunk

Üye
Sorunsuz çalışıyor sağol telefonum avatarım :D

bee58

Üye
teşekkürler

cyranotr

cyranotr

Üye
iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir.

• Beğen
Tepkiler: LO®D
LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
İylik denize atmak tabikide iyi bir söylem de şuda varki benim buradan bir menfeat çıkarım yok rahat iindirilsin diye bu siteye upload ettim bekleme yok bişe yok. Teşekkür motivasyondur en azından bir sonraki paylaşımlar için yinede ben teşekkür ederim yorum yazan arkdaşlara.

deadrose

Üye
Denemedim Şuanda indiriorum eğer yuklerken internet istemesse allah ına kurban senın :)

Üst Alt