Talking Tom 2 Ovi Store'da !

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Talking Tom 2 Ovi Store'da !
Link :
Açıklama : Kedimiz kendine bir kız arkadaş buluyor.Ancak baş belası kıskanç bir kardeş var :) İyi eğlenceler.

• Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ, temm06, arslanla ve 2 diğerleri

M@cros

M@cros

Üye
Sayende markete can geldi.:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
baronet1905

baronet1905

Üye
mikrofon simgesi devre dısı olarak gozukuyor cihani ne yapabilirim etkinleştirmek için.

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eline sağlık

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
emeğine sağlık dosyayı indirdim sonra kurarım artık :oke:

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Imanli Studios çalışıyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44 ve Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Her daim :ehe

Y_u_X

Y_u_X

Üye
Adam dediğin böle olur işte adam hem eğlenceli uygulama yapiyo hemde bedava ​(anlayan anlar artik)

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44 ve Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Adam dediğin böle olur işte adam hem eğlenceli uygulama yapiyo hemde bedava ​(anlayan anlar artik)
Uygulamayı ben yapmadım bu bir güzel kardeşim.
Harcadığı emeğin karşılığını almayı istemek herkesin hakkıdır bu iki güzel kardeşim.
Lütfen kışkırtıcı mesaj atma bu üç güzel kardeşim.
Övgün için teşekkürler bu dört güzel kardeşim.

manolyam63

manolyam63

Üye
tskler cıhan ı sultan

• Beğen

akinorta

Üye

Uygulama yapmak hakkında ne biliyorsun merak ettim. Sen uygulama yaparken sunucu kullandın mı? Kullandıysan bedavaya hediye mi ettiler? Sunucuya gönderilen her bir istek senden kesilen bir ücrete sebep oldu mu? Bilgisayarının işletim sistemi açıkçası eğlenceli bir uygulama değil ama ücreti ile alıyorsun (almıyorsan senin suçun)

en basitinden bilgisayarından kullandığın winrar uygulaması 40 liralık bir uygulama. Ama ben de dahil sen de dahil para vermiyoruz. Parasını hakeden bir uygulama değil ve eğlenceli değil ne de olsa.

Tamam her uygulama ücretli olmaz. Bu doğru zaten buna uymayan yok. Uygulama ücretli olacaksa özgün olacak extra özellikler sunacak.

Böyle gönderme yaparak konuşmak kolay. sitesine gir tüm özellikleri incele. Yolun düşerse fiyatlarına da bi göz at.

Eli kulağında üç aşağı beş yukarı yakında çıkacak bir instagram uygulaması var. Uygulamanın alt yapısı başka bir geliştirici tarafından 6 ayda 25.000 $ dolar harcanarak oluşturuldu. Bu kadarla da kalmıyor + olarak her istekten her mesajdan ücret kesecek. Tüm bunların içine korsan olarak kullanıp da sunucuyu kullananlar olacak. Bunlar da masraf yaratacak ne de olsa ama onlar için bir masraf yok ne de olsa...

- - - Eklendi - - -

Kusura bakma Can konuyu kirletmiş olabilirim :(

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakma Can konuyu kirletmiş olabilirim :(
Önemli değil zaten ben bunları zevk için yapıyorum.O yüzden çoğu şey ücretsiz.Hatta gtaya bakıp dalga mı geçiyorsun diyen çok oldu.Hayır ben bunları eğlenelim diye yapıyorum.O yüzden ÜCRETSİZ.Ciddi anlamda sağlam hatırı sayılır bir uygulama yaparsam ücretli olur kesinlikle.Çünkü ciddiyetle saatlerimi harcamış olurum.Bunlara zevk için vakit harcıyorum.En önemli 'uygulamalarımı' oruçken,yani Ramazan Ayı'nda yaptım.Eğlenceli bir şekilde vakit geçireyim diye.

- - - Eklendi - - -

Bu arada Where is My Vater (bilerek böyle yazdım :ehe)'ı da QA'ya gönderdim :D

- - - Eklendi - - -

Ovi Store'u tam gaz doldurmak istiyorum :D

M@cros

M@cros

Üye
Bence de herkes emeğinin karşılığını almalı.Belki internette çoğu ücretli uygulama oyun vs.. şeyleri ücretsiz indirebiliyoruz ama bunları yapanlar bunun için mesai harcıyor ve babalarının hayrına yapmıyor.

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Bence de herkes emeğinin karşılığını almalı.Belki internette çoğu ücretli uygulama oyun vs.. şeyleri ücretsiz indirebiliyoruz ama bunları yapanlar bunun için mesai harcayor ve babalarının hayrına yapmıyor.
Yani hepimiz illegal bir şeyler yapıyoruz ama adamların gözüne sokmanın lüzumu yok :ehe :D

- - - Eklendi - - -

Haydaaa!Bu wmv yüklenmiyor :( Ovi kabul etmez ya!!

- - - Eklendi - - -

Neyse daha özgün bir şeylere yöneleyim :D

- - - Eklendi - - -

Roadway Runners yapıyım dedim batırdım attım :D Tepeden görünüm subway surfers yapacağım inşallah :D

akinorta

Üye
Bence de herkes emeğinin karşılığını almalı.Belki internette çoğu ücretli uygulama oyun vs.. şeyleri ücretsiz indirebiliyoruz ama bunları yapanlar bunun için mesai harcıyor ve babalarının hayrına yapmıyor.

İşte bu. Bende bundan bahsediyorum. Hepimiz illegal downloadlar yapıyoruz illaki. Müzikler olsun film oyun bunlar artık o kadar alışılagelmiş ki. Ama herkes kendinden sorumludur. Sen niye ücretli yaptın deme lüksümüz yok. İnsanları yönlendirmek hatalı olur.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve M@cros
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
bende pazartesiden itibaren mağazadayım inşaallah :oke:

• Beğen

Üst Alt