Taksit Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Taksit Sorunu
HP Pavilion 15-DK0005NT Intel Core i5 9300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1650 Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 6ZL09EA
bu bilgisayarı neden taksitli alamıyorum anlamafım bendemi hata var.cardfinans kartım var 12 aya kadar taksit var gözüküyo ama ödeme esnasında sadece tek çekim görünüyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hepsiburada sitesinde:
Kampanyalar
  • - WorldCard peşin fiyatına taksit kampanyası, 150 TL ve üzeri alışverişlerde, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
  • - Kampanya bireysel kredi kartlarında geçerlidir. Telekomünikasyon ve kuyum ürünleri kampanyaya dahil değildir.
  • - Taksit kampanyasına Yapı Kredi Worldcard’lar ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
Yazmaktadır.

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
bu ne o zman

Bilgisayı almak için nasıl bi yol izlemliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Mesela hangi sitelere güvenebilirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mesela hangi sitelere güvenebilirim
Alacağınız ürün parçası çok olan bir şey yani bir garantisi kesinlikle olmalı ve yardım kısmı olmalı ki sorun olabildiğinde muhattap bulabilesiniz.
Bu bakımdan bence Teknosa, Vatan, Monster Notebook, gibi yerleri tercih edebilirsiniz, taksit olayını da sitede ürüne bakarken şartlarını okuyabilirsiniz eğer yine de bir sorununuz olursa aynı site üzerinden yardım hattıyla da iletişim kurabilirsiniz.

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
O dediğiniz yerlerde en az 1000 tl daha pahalı herşey neyse yapacak bişey yok gibi.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
O dediğiniz yerlerde en az 1000 tl daha pahalı herşey neyse yapacak bişey yok gibi.
Mesela;
Sizin linkini verdiğiniz ama linkini doğru yapıştırmadığınız ürünü buldum,
(Card finans)12 ay taksit ile 559,91 TL = 6.718,88 TL

Benzer özelliklere sahip(480 Gb SSD)
(Card finans)12 ay taksit ile 565,40 TL = 6.784,83 TL

Bir başka örnek (240 Gb SSD)
(Card finans)12 ay taksit ile 555,65 TL = 6.667,83 TL

Örnek(256 Gb SSD)
(Card finans) 2+4 taksitle 1.099,83 TL = 6.599,00 TL

Sizin isteğiniz nedir onu bilmediğimden benzer özelliklere sahip cihazları bulmaya çalıştım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim ama ben hp yi aldım zaten

New Life

New Life

Üye

55EnGizli

Üye
    Konu Sahibi
Bende HP markasını aldım ama pek memnun değilim wifi bağlanmada ve ekran ışığı karanlığında sorun yaşıyorum. Pişmanım yani
Bence tek sorunu biraz nayif olması. Bide bataryası çıkmıyo kalan özellikleri baya iyi bence.