Takımlar Ağustos Tatilinde Boş Durmuyorlar..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Formula 1'deki yaz döneminin ortalarındaki test yasağına rağmen Renault takımı gelişim çalışmalarına devam ediyor.Ağustos ayı boyunca ara verilmiş olmasına rağmen takımlar hala incelemelerine ve aerodinamik testlerine 50 kms sınırı aşmadan devam ediyorlar.

Yerel gazete Wilts and Gloucestershire Standard'a göre Enstone (UK) kökenli Fransız Renault takımının - yeni fren sistemi üzerinde çalışıldığına inanılıyor - Kemble Havaalanı'nda çalıştığına yer verildi.

Bunun dışında iki Formula 1 takımının araçları da burada çalışma yaptı fakat pilotların kim olduğu hakkında bir bilgi edinilemedi.

McLaren Mercedes ve Force India takımları geçen hafta Kemble test yaptılar ve o bölgede yaşayan yerel halk gürültüler yüzünden altı kez şikayette bulundu.

Çevre sağlık memuru Ray Brassington konu ile ilgili olarak: " Kiraya verilen havaalanında çalışan yetkililere geçen hafta ve bu hafta ne kadar çok şikayet aldığımız konusunda bir yazı yolladım." şeklinde konuştu.
 

Benzer Konular

esokmen
Cevap
1
Görüntüleme
746
esokmen
India
Cevap
5
Görüntüleme
420
DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
440
Kingmortall
Cevap
4
Görüntüleme
1K
esokmen
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt