Tag Heuer’den “merediist 2″ Cep Telefonu Duyurusu Geldi

 • 9 Ekim 2013
 • 512 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Her ne kadar Samsung, Apple, HTC, Nokia gibi cep telefonu üreticileri milyarlarca dolar hacme ulaşan pazarda en büyük paya sahip olan üreticiler olarak yer alsa da, farklı kesimlere hitap eden üreticiler de karşımıza gelmekte. Bu üreticilerden bir tanesi olan Tag Heuer, lüks cep telefonu modelleri ile pazarda yer alıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Tag Heuer yeni bir cep telefonu modelinin daha duyurusunu gerçekleştirdi. Özellikli cep telefonu olarak tasarlanmış olan bu yeni cihaz Merediist 2 olarak adlandırılmış. İlk Merediist 2008 yılında sunulmuştu. 1.9″ büyüklüğünde QVGA ekran ve 2MP kamera gibi özelliklerle geliyordu.

  Firmanın yeni akıllısı Merediist 2 selefine göre daha ince olarak geliyor. Bu yeni cep telefonunun üst tarafından ikinci bir ekran daha yer alıyor. Bu tasarım bir önce ki modelde de yer almaktaydı. Paslanmaz çelik malzeme yanı sıra kristal safir ekran bu yeni cep telefonunun ana malzemeleri olarak görünmekte.

  Tag Heuer Merediist 2, ayrıca çift SIM kart desteği de sunuyor. Bataryası tek şarj ile 28 güne kadar bekleme süresi sunuyor. Fiyatına bakacak olursak eğer 3300£ ( Yaklaşık 5.300$) fiyat etiketi ile satın alabileceğinizi belirtelim.

  Tag Heuer’den “Merediist 2″ cep telefonu duyurusu geldi
   


  Yazan: ANIL
 2. Bu donanıma bu fiyat. Hayal dünyasında mı yaşıyorlar?
   
 3. Paslanmaz çelik, safir ekran, 28 gün batarya sunuyor. Adamların olayı farklı.
   
 4. bakış açını değiştir. cihazın hitap ettiği grup farklı.
   
 5. qarapapaq bu özellikler ne işe yarıyor. Safir ekran olsun, 1.9" ve QVGA çözünürlüklü bir ekran ne olursa olsun hava atmaktan başka ne işe yarar. Telefonun su geçirmez özelliği var mı ki paslanmaz çelik kasaya sahip. Ayrıca bu kadar küçük bir ekran için 28 gün batarya normal.
   
 6. telefonu aramak için kullananlar için
   
 7. Hacı, 28 gün batarya nesi normal? 1hafta olsa neyse... Hava atmak olsun... Zaten çok zengin kesim için ürettikleri belli. Yoksa bana sorarsanız gereksiz bir telefon =P
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/02/2019 - 00:42