Tabu oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Tabu oyunu
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir yazmakta olduğum ve ara vermek zorunda kaldığım tabu oyununu bugün bitirmek istiyorum ancak sizden de öneri almak istedim. Sizce bir tabu oyununda ne gibi ayarlar ve özellikler olmalıdır?

Teşekkürler.

symbianbelle

symbianbelle

Üye
online ve bluetooth ile oynama imkanı kulağa hoş gelirdi...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eğer aynen orjinali gibi olacaksa.
Oyunda şuna benzer bir şey mutlaka olmalı elbette.

Bunun dışında google'dan araştırınca daha önceden androidli cep telefonları için yazılmış şöyle bir şey çıkıyor.

Kişilerin bu şekilde kartları ve kelimeleri görüp birbirlerine anlatabileceği ekranlar olabilir. :hmmm

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Bu kısımlar tamam zaten :) ben bir kaç Screen shot atıp geleyim :)

Ayrıca oyun tek telefondan elden ele gezilerek arkadaş grubunda oynanıyor, tamamen dijital değil yani ama öneriniz için teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Süper olmuş ben çok beğendim emeğinize sağlık :)

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
:) Biraz kodlaması kaldı, kelimeleri atacağım daha sonra markette. Teşekkürler...

pirenuri

pirenuri

Üye
Ne diyelim helal olsun imreniyorum size :) teşekkürler konu için

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık. Çok güzel görünüyor. İnşallah bulutsuz ekibi kazanır :kıskıs:

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
:) Peki ücret konusunda ne düşünüyorsunuz? Ben 2 TL olarak düşünüyorum.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
üç gün kampanyalı ücretsiz yap sonra 2tl'ye çevir bence :)

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
İlk template olarak ingilizce yaptım. Oyun ilk önce Türkçe versiyonu ile çıkacak. Sonrasında Almanca gelecek. İnşallah Litvanca, İngilizce, Yunanca, Italyanca da ileriki aşamalarda. Daha sonra da belki MultiLanguage çıkarabilirim.

- - - Eklendi - - -

üç gün kampanyalı ücretsiz yap sonra 2tl'ye çevir bence :)

3 gün olayı sıkıntı oluyor biraz. Dev Center bazen 1 haftada anca güncelliyor ve bu bence çok uzun bir süre. İnanın ki bu programları bedava vermek isterdim ancak sadece bu tabu ile bile günlerce uğraştım, hatta dil için de çalışan ayrı bir arkadaş var. Hatta ve hatta Almanya'dan orjinal tabu getirttik, daha 4-5 ülkeden daha getirteceğiz.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Çoklu dil desteği varsa dediğin gibi ücretsiz olması ihtimal dışı.

O zaman ilk iki güncelleme gönderene kadar daha rahat feedback almak için 2 tl yap, bug'lar hallolduktan sonra da ver ayarı :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
uygulama magazalarinda taninmak yer edinmek kolay bir iş degil. Hele uygulamayi geliştirmek cok cok daha zor. Ucretsiz uygulamalarin oldugu gibi ucretliler de olmasi gayet normal. Sana referans olacak ucretsiz uygulamalarin ucretlilerin satin alinmasini saglayacaktir. Zaten marketteki minimum fiyat 0.99$=2TL fiyat gayet normal. Sen de bu işten seni teşvik edicek bir şeyler kazanmalisin ki daha yenilerini ve iyilerini yapabilesin.

• Beğen
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Eline sağlık ne ile yazıyorsun peki bunu

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Çoklu dil desteği varsa dediğin gibi ücretsiz olması ihtimal dışı.

O zaman ilk iki güncelleme gönderene kadar daha rahat feedback almak için 2 tl yap, bug'lar hallolduktan sonra da ver ayarı :kıskıs:

:) Aslında ben kalıcı olarak 2 tl düşünüyorum. Feedback olayı çok önemli tabi bunun için de daha samimiyet gerekir. Bu noktada size çok iş düşüyor. Review'lar çok anlamlı olmuyor genelde. Mesela Diary'nin son 3 oylamasını göstereyim:

xxxxx: 4 yıldız - İyi (en-gb)
xxxxx: 4 yıldız - Tavsiye ederim, mükemmel(en-in)
xxxxx: 3 yıldız - İyi(en-us)

Ben iyi dediğim programa, hele ki hatasızsa 5 yıldız veririm, ya da 3-4 yıldız verir açıklarının yazarım. İnsanlar 3-4 yıldız verip sadece iyi diyorlar :)

- - - Eklendi - - -

uygulama magazalarinda taninmak yer edinmek kolay bir iş degil. Hele uygulamayi geliştirmek cok cok daha zor. Ucretsiz uygulamalarin oldugu gibi ucretliler de olmasi gayet normal. Sana referans olacak ucretsiz uygulamalarin ucretlilerin satin alinmasini saglayacaktir. Zaten marketteki minimum fiyat 0.99$=2TL fiyat gayet normal. Sen de bu işten seni teşvik edicek bir şeyler kazanmalisin ki daha yenilerini ve iyilerini yapabilesin.

Teşekkürler anlayışınız için :)

- - - Eklendi - - -

Eline sağlık ne ile yazıyorsun peki bunu

Tasarım kısmı XAML ile, kod arkası C#, eklenecek animasyonlar ise SilverLight.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Uygulama kullanıcılarının çoğunda eleştiri mantığı yok.

Eksiğini görüyor,beğenmediği bir yer de var ancak söylemiyor bir yerinde saklıyor 3 yada 4 derecelendirme verip "iyi","idare eder","fena deği" tarzında sözüm ona yorum(!) yazıyor ;)

• Beğen
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak dediğiniz gibi işte. Sorun da bu işte.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
2 TL çok iyi bir fiyat bence.
Sonuçta bu işin arkasında bir emek var.
En azından o emeklerini sürdürebilecek kaynağı sağlaman gerekiyor.
Birbirinden güzel çalışmalarının devamını diliyorum.

Bu arada unutmadan Pishti'ye de Türkçe desteği eklersen güzel olur :oke:

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
2 TL çok iyi bir fiyat bence.
Sonuçta bu işin arkasında bir emek var.
En azından o emeklerini sürdürebilecek kaynağı sağlaman gerekiyor.
Birbirinden güzel çalışmalarının devamını diliyorum.

Bu arada unutmadan Pishti'ye de Türkçe desteği eklersen güzel olur :oke:

Tabu biter bitmez.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...