Tabletler ile ilgili soru?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FeC!

FeC!

Üye
    Konu Sahibi
Getitecegim yer Cin o kesin de. Hatta para bile vermeyebilirim. Bir kac model daha buldum ama bilgi sahibi biri lazim.

---------- Eklendi @ 07:52:27 ---------- Yazıldı @ 07:48:07 ----------

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P511

Samsung Galaxy Tab 10.1 Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab 10.1v P7100

Bunlar var telefon ozelligi olmayan ama emin degilim.

femtv

Üye
Galaxy tab dediginiz ufak kaliyor biraz. Aslinda bugun teknosa da gordum bi samsung ama modelini bilmiyorum. Cok guzeldi. :) Neyse ileri bir tarihe kadar tablet isini erteliyorum ben. Tanidiklardan biri yurtdisina gidecek olursa artik...

iyi fikir

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Galaxy tab dediginiz ufak kaliyor biraz. Aslinda bugun teknosa da gordum bi samsung ama modelini bilmiyorum. Cok guzeldi. :) Neyse ileri bir tarihe kadar tablet isini erteliyorum ben. Tanidiklardan biri yurtdisina gidecek olursa artik...

Kucuk diyosan galaxy tab 11.6 ya bak

FeC!

FeC!

Üye
    Konu Sahibi
Yukarida belirttigim modellerden hangisini onerirsiniz?

FeC!

FeC!

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu tavsiye edecek biri?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
samsung sana kiyak yapmis galaxy note 10.1 incin gpusu mali t604 olacakmis

aslında pariste bi arkadaşım vardı genel merkezinde çalışıyodu oranın ona söylemiştim o mu iletti acaba :D

FeC!

FeC!

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu tavsiye?

sinan52400

Üye
ya beyler elimde avec marka tablet var avec AV-070 7'' inç tablet varda gezmediğim konu forum kalmadı desen şifresini unuttum recovery moda falan geçemedim dışarıdan elle müdahaleli ses tuşu yok ses tuşu dokunmatik o yüzden geçemiyorum recovery modeye nasıl yapılır kimse yazmamış bilen birisi var söylesin deliricem bi desen yüzünden 250 liralık tableti kırıcam :vur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...