Tablet icin 4.1.2 android

Sponsorlu Bağlantılar

terbiyesizim

Üye
    Konu Sahibi
Tablet icin 4.1.2 android
Arkadaşlar elimde 7 inclik asagidaki resimde görünen ozelliklerde bir tablet var ve 4.1.2 yapmak istiyorum. Ayrica note 2 kullaniyorum. Yani tabletinde touchwiz arayuzune sahip olmasini istiyorum. Kisaca nasil yapilacagini biri aciklayabilir mi? Androidle ilgili bir bilgim soz konusu degil bunu bastan belirtim. Internette 1 gun boyunca arastirmama ragmen elle tutulur birsey bulamadigim icin boyle bir konu actim yardimci olursaniz sevinirim.

terbiyesizim

Üye
    Konu Sahibi

ka_za

ka_za

Üye
Touchwiz arayüzü samsunga özel yabi tabletine yukleyemezsin boşuna ugrasma. 4.1.2 bulmanda zor tek sansin tablet markasinin sitesi varsa oraya girip bakmak orda yoksa ondanda umudu kes bence :o

terbiyesizim

Üye
    Konu Sahibi
Yoo ben touchwiz kurdum. Ama ikonlar degismedi??? Ayrica tabletin sitesine girsem dahi elimdeki urun nedir tam olarak bilmiyorum. Model falan yazmiyor tabletin ustunde.

ka_za

ka_za

Üye
Yoo ben touchwiz kurdum. Ama ikonlar degismedi??? Ayrica tabletin sitesine girsem dahi elimdeki urun nedir tam olarak bilmiyorum. Model falan yazmiyor tabletin ustunde.

Touchwizi o sekilde kurman imkansiz senin kurdugun launcher dır

terbiyesizim

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir ya bilmiyorum. Ama iyi yani. Ee simdi ben bu android tablete hic birsey yapamayacak miyim? Rootlu zaten aldigimda oyleydi.

ka_za

ka_za

Üye
Custom rom falan bulman zor. Oldugu sekilde kullanmaya bak bence.

• Beğen
Tepkiler: terbiyesizim
fingerback5

fingerback5

Üye
Arkadaslar dogru soylemisler.

• Beğen
Tepkiler: terbiyesizim
kapakli511

kapakli511

Üye
bendede tablet var hiç birşey yapılmıyor