T50 T50 Brick Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

aalpguzel

Üye
    Konu Sahibi
T50 Brick Oldu
Merhaba. Dun ani bir kararla T50 cihazimi rootlamaya karar verdim(durup dururken nereden aklima estiyse). Başarıyla root yaptim. Sonra batarya yuzdesi gosterme ayarini acan bir program yukledim ve ayari actim. Telefonu yeniden başlatmami istedi. Tamam dedim kapandi ve acilirken boot animationda takili kaldi. Birkaç kere denedim fakat açılmadı. Araştirmalar sonucunda ZTE'nin Software Updater isimli programini indirdim. Telefonumu FTM modunda algilamadi. Internetten brick olan T50leri actigi iddia edilen bir program buldum (T50 Odin beta isimli). Programi yazan adamin hazirladigi anlatim videosunu izledikten sonra kullanmamam gerekirdi cunku adam kopyala yapistir gibi basit bir islemi 4 denemede yapabildi. Fakat o telasla kullandim. Root isleminden sonra boot logo 'XMAX' yazisi olmustu ama bu program tekrar Turkcell yapti. Tam calisti dedim ve boot animation'i beklemeye basladim. Fakat gelmedi. Boot logoda takildi. FTM moduna girmeye calisinca da ayni sekilde boot logoda takiliyor. Recovery moda girmeye calisinca da bildirim ledi kirmizi yaniyor ve ekrana goruntu gelmiyor. Su anda sarji yok batarya cikmadigi icin sarjinin bitmesini bekledim. Lutfen yardim edin servise vermek istemiyorum en fazla 50TL verebilirim tamire.

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Şurdan Yazılımı İndirebilirsin
Sd Card Tan Güncelleme Yapıyor. Nasıl Yüklendiği Konusunda Bilgim Yok

Son düzenleme:

aalpguzel

Üye
    Konu Sahibi
Şurdan Yazılımı İndirebilirsin
Sd Card Tan Güncelleme Yapıyor. Nasıl Yüklendiği Konusunda Bilgim Yok
Ben biliyorum ama hafızaya erişemediğim için yapamıyorum.

atacan12

Üye
kardeş yardımcı olabilirim 532 012 16 33 ulaşabilirsin

dnclali

Üye
bu sorun bendede var çözüldümü

Üst Alt