T20|Sorun|Sıkıntı|Problem|Yardım etmezseniz satacağım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kǔr Şâd

Üye
T20|Sorun|Sıkıntı|Problem|Yardım etmezseniz satacağım.
Telefonu ilk aldığımda çok güzel geldi. Android çok iyi diye duymuştum ve aldım.
Symbian'a göre aşırı karışık olduğunu anladım. Kullanmaya başladık ve zamanla sorunlar arttı.

• [*=center]Ses Kalitesi
Kulaklık ile kullanıldığında gayet kısık gelen ses, dışarıya verildiğinde ise inanılmaz berbatlık ile eşleşiyor. Ben en başından beri aslında Müzik Telefonu istemiştim ve Sony Ericsson W995i'yi istemiştim. Buna nasip oldu, fakat hiç memlun değilim ve bu durum çok canımı sıkıyor.

• [*=center]Donmalar
İlk başlarda gayet güzel gelmekteydi, kasma veya donma yoktu. Zaman ile donma başladı. Telefonda sadece Türkçe Klavye programı yüklü, başka birşey yüklü değil. Donuyor, özellik ile müzik dinlerken mesaj gelince ve bende mesajı açmaya kalkınca donuyor, Mesaj'ları açmıyor ama başka işlemlere giriyor. Fazlasıyla yavaş bir halde tabiki.​

• [*=center]Yüklemeler
Android Market denilen kısıma girmiyorum bile, çok saçma ve aptalca uygulamalar. İnternetten baktığımda ise pek eğlenceli ve etkileyeci programlar göremiyorum.​

• [*=center]Kamera
Kamera pek ilgi alanım değil fakat ara sıra lazım oluyor. Gündüz çekimlere iyi diyebiliriz fakat geceleri hiçbirşey gözükmüyor. Symbian sistemlerde kamerayı güçlendiren programlar vardı acaba Android için bulabilirmiyim diye düşünüyorum.​

• [*=center]Yavaşlık
Acayip yavaş bir telefon, Müzik, Mesaj ve Web'e girince yavaşlığı fark ediyoruz. 600Mhz. diye geçiyor fakat diğer telefonlar, özellikle Symbian; Daha yavaş İşlemciye sahip olsada bundan daha hızlı.

Sorunlarım bu şekilde arkadaşlar, bunlar için bana yapmam gerekenleri söylerseniz çok sevinirim, ayrıca programlar önerirseniz ve ne işe yaradığını belirtirsenizde sevinirim.

Root ve Mod yüklemeyi öneriyormusunuz, eğer öneriyorsanız hangi MOD yüklemeliyim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
root yaparsan işe yarıyor. ben t10'dan soğumuştum tema programı felan attım, root ettim overclock yarım, hevesim biraz geldi yine. rom atmadım ama en büyük değişiklik romla oluyomuş. ama ben root ettikten sonra system app remover yükleyip gereksiz ne varsa sildim(telefonun sistem dosyalarından gereksiz olanları) bayağı işe yaradı.

Kǔr Şâd

Üye
Root atarsanız, fark olacak diyorsunuz yani ?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
evet. yani ben öyle diyorum. denemesemde yorumlara göre rom atarsan baya baya bi fark oluyomuş. ama telefon garantiden çıkabilir.

Kǔr Şâd

Üye
Garantiden çıkması pek sorun değil benim için. Mod yüklemek biraz karışık ve Android ile yeni tanıştım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt