T.C.Kimlik Sorgulama Robotu 1.6.07

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
T.C.Kimlik Sorgulama Robotu 1.6.07
Üretici AÇıklaması:

T.C.Kimlik numarası sorgulaması yapan, bilgisayara kurulum gerektirmeyen küçük boyutlu bir yazlımdır.

• Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir.Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.Kimlik sorgusu yaparak bilgi tespiti yapılan her yerde kullanılabilir.Sorgu sonuçları bir listede bir araya getiriliri. Siz listeyi temizleyene kadar sabit diskinizde saklanarak bir sonraki gün aynı listeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sonuçlar için iki farklı formatta yazıcı çıktısı imkanı sunulmuştur. İlk seçenek Düz metin halinde yarım A4 formatında çıktı, ikinci seçenek Nüfus Cüzdanı şeklinde sonuç bilgilerinin yer aldığı erkek ise mavi kadın ise pembe kimlik örneği. Excel Export özelliği ile donatılmıştır. Listede bulunan sonuçların otomatik Microsoft Excel'e gönderme ve orada listeleme ve çıktı alma özelliği mevcuttur.Çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. En önemli özelliği yazılan "Resimli Kodları" öğreniyor olmasıdır. Resimli kodlarla onay girişini en aza indirgeme özelliği ile donatılmıştır. Yeni sürüm kontrolü eklenerek kullanıcıların daha yeni sürümler hakkında bilgilendirilmesi sağlanmıştır.
  • Daha önce girilmiş bir kod ile tekrar karşılaşılırsa otomatik olarak önceki girilen rakamın girişi yapılarak size resimli kod sorulmasına gerek duymaz. Direkt sonuç getirir.
Yeni Sürüm Güncellemeleri

• Sorgulama sonuçlarının bir listede toplanması sağlandı. Yazıcı çıktısı özelliği eklendi. Yazıcı çıktısı olarak iki farklı seçenek sunuldu. Listede biriken sonuçların otomatik olarak bir hamlede Microsoft Excel'e gönderilmesi sağlandı. "Herhangi bir il seçildiğinde, ilçe bilgilerinin beklenmesi" sıkıntısı, tüm ilçelerin programa dahil edilmesi ile giderilmiştir. (program çalışır çalışmaz bünyesindeki ilçeler listesini bir INI dosyaya yazar ve kullanır) DNS kaynaklı bağlanamama ve kilitlenme sorunlarına çözüm getirilmiştir.
  • Bazı ara işlemler elenerek daha kısa sürede sonuç alınması sağlanmıştır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ylmkt, BACKDOOR06, Hapsu34 ve 5 diğerleri

toprakumit

toprakumit

Üye
Ellerin dert görmesin kankam ;)

Ama problem var sanırsam :allalla: Zipten çıkmıyor

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hemen bakyorum

Nazy

Nazy

Üye
zip bozuk
(herkes eski sevgilisinin kimlik seri n sunu öğrenmeye çalışacaktır :ehe)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dosya düzeltildi arkadaşlar.
bir çok indirme sitesinde aynıyd fakat sğlamını buldum :)
umarım işinize yarar

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
ohh yea yea yea

XMEN_43

XMEN_43

Üye
Teşekkürler

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
teşekkürler :)

dada21

dada21

Üye
sağol

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Teşekkürler dostum

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
işe yarar süpersin

eroyeren

eroyeren

Üye
arkadaşlar bu ne kdr güvenlii!!!

Tc Kimlik No Bi vatandaşın en önemli bigisidir ! bu bilgi ile ÖSS,OKS,KPSS gibi yerlerde sızın adına internet uzerinden giriş yaplıbılır

bnce bu hıc gubenlı bı program değill denemenizi tavsiye etmem

İyi Paylaşımlar

İmparatore

İmparatore

Üye
T.C. Kimligim yoki
Ben Avusturya Vatandasiyim

benhjk

benhjk

Üye
saol hacı

dinccine

Üye
tesekkürler

dada21

dada21

Üye
teşekkürler

hellboy_hakan20

Üye
emeğe saygılar

prenscin

prenscin

Üye
çok teşekkürler dostum güzel program..:):)

Üst Alt