System32 den dosyalarim silindi pc cokmek uzere acil yardim :(

Sponsorlu Bağlantılar

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
System32 den dosyalarim silindi pc cokmek uzere acil yardim :(

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Bunun için yapılması gereken işlem, İşletim Sisteminizin DVD'sini sürücünüze takın ve sistem onarımı yapın. Kaybolan veya hasar gören sistem dosyalarınız geri kopyalanacaktır.

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
cozum icin sagolun denedim ama pek beceremedim :s bende format attim isi biraz uzatmis oldum ama neyse sonucta cozduk

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
Sen en iyisi windows7 ye geç :oke:

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 ile vista nin ne gibi farkliliklari var?

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Windows 7 ile Windows Vista; ikiside yüksek sistem gereksinimi ister. Windows 7, Windows Vistaya göre daha iyi optimize edildiği için sistemi en iyi şekilde kullanır. 64 Bitlik bir İşletim Sistemi, 64 Bit İşlemciye baskı yapmaz ve Anakart ile İşlemci arasında köprü vazifesindeki FSB hızını en iyi şekilde kullanır, her yaptığınız İşlem, İşlemciye en kısa zamanda ulaştırılır. Windows Vista ve Windows 7, Windows XP'ye göre daha çok hata verir. Oyunların çoğu DirectX 9.0c gerektirdiği için bu İşletim Sistemlerinde işlev görmez. Windows 7 ve Vistada ki en önemli problemlerden biri de veri yavaşlığıdır. ( USB, CD/DVD veri alırken.) Fakat bunun çözümü olarak bir SSD Disk alarak problem giderilir "Asidj". Çünkü İşletim Sistemi SSD Disk üzerine kurulduğu için hızlı sistem ve veri akışı olacaktır. SSD Disk, HDD'e göre daha hızlı ve kullanışlı olduğu için mutlaka Laptop için 2,5" Inch, masaüstü bilgisayar için 3,5" Inch "Solid State Disk" taktırmalısınız. Eğer Windows Vista ve üzeri İşletim Sistemi kullanıyorsanız.

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
Aciklamalar icin sagol "pc muhendisi" benim pc
3,5 inch
2,00 GHz
4 Gb islemci
32 bits
500 GB windows 7 rahatlikla kaldirir mi? yada gecmeye deger mi:hmmm

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
500 GB, Windows 7'yi rahatlıkla kaldırır. Hatta 250 GB bile Windows 7 için yeterli olacaktır. Windows 7'nin istediği Sistem gereksinimlerine sahipsiniz. Benim tavsiyeme göre geçmenizi öneririm. Fakat oyun oynuyorsanız, Windows 7'de sıkıntı olacaktır.

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah sagolun yok pc ile oyun oynama huyum degildir oyun konsollari dururken:)

peki hangi surumunu yuklemeliyim
Home Premium yeterli demi?

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Oyun konsollarından, bilgisayardaki gibi yüksek performans alamazsınız. Konsol-konsol kıyaslaması yapabilirsiniz. Örneğin Xbox 360-PS3-Nintendo Wii vb. Fakat konsol ile bilgisayar kıyaslaması yapamazsınız :)

Windows 7 Home Premium 64 Bit kurabilirsiniz.

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
Valla ps3 ile pes 2011 keyfi lcd tv de onun keyfini hic birseye degismem:)
tesekkurler son kez olarak windows yukseltme gibi pc nin icindekileri kaybetmeden yukleyebilir miyim

yoksa mecbur tum sifirdan mi kurulacak:hmmm

byilmazZ

byilmazZ

Üye
yukseltme yapabilirsin, dosyalarin silinmez merak etme

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Valla ps3 ile pes 2011 keyfi lcd tv de onun keyfini hic birseye degismem:)
tesekkurler son kez olarak windows yukseltme gibi pc nin icindekileri kaybetmeden yukleyebilir miyim

yoksa mecbur tum sifirdan mi kurulacak:hmmm

PS3 ile beraber mutlaka Sony Bravia LED TV'de almanız gerekir ki ikisi uyumlu olsun. Yani beraber açılıp, kapanmaları vb.

LCD TV, LED TV'ye göre daha az PPI'ye sahip... Yani her kare başına düşen Pixel Per Inch oranı, LCD TV'lerde o kadar başarılı değildir. Onun için gözle görülür bir fark ile LED TV'de bunu görebilirsiniz. Ayrıca TV bir yana, eğer Ekran kartınız ve Monitorunuz "HDCP" destekli ise bu LCD ve LED TV'den daha yüksek ve net görüntü verir. Kontrast oranı, tepkime süresi, parlaklık bakamından da daha iyi sonuç alınır "Asidj"... Televizyonda maksimum 1080p HD ile oynarsınız. Fakat bilgisayarda Ekran kartınızın ve Monitorunuzun desteklediği kadar, 2560x1600 veya daha yüksek çözünürlükte oynama imkanı olduğundan dolayı daha iyi görüntü elde edersiniz. Tabiki bunlardan ayrı olarak mutlaka HDMI çıkışı olmalıdır.

Ayrıca bilgisayarınızın, içindekilerini kaybetmeden yükseltme yapabilirsiniz. Bunun için gerekli olan DVD'yi sürücünüze takın ve farklı bir sürücü belirleyerek İşletim Sisteminizi kurabilirsiniz. Yanlışlıkla kurulu olan Sistem üzerine kurmayın.

asidj

asidj

Üye
    Konu Sahibi
bilgiler icin cok sagolun arkadaslar cd yi alip biraz arastirma yaparak windows 7 geciyim artik :)

Üst Alt