Syntrax s60 (mp3 Playerdan Fazlası..)

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Mp3 Playerdan fazlasını sunan bi program..Programı anlamak için biraz karıştırmanız gerekir :hmmm

Uyumlu Telefon modelleri

Lenovo P930,Nokia N72,Nokia N70,Nokia N90,Nokia 6682,Nokia 6681,Nokia 6680,Nokia 3230,Nokia 6670,Nokia 6630,Nokia 6260,Nokia 7610,Nokia 6620,Nokia 6600,Panasonic X800,Panasonic X700,Samsung SGH-Z600,Samsung SGH-D730,Samsung SGH - D720,Nokia N-Gage QD,Nokia 3660,Nokia 3620,Nokia 3600,Nokia N-Gage,Nokia 3650,Nokia 7650,Siemens SX1

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: adana_li_asik, NAMIIK, mazlum1790 ve 4 diğerleri

bassboy

bassboy

Üye
paylaştığın için teşekkürler

cetinhan

cetinhan

Üye
bizlere hep daha fazlasını iste derler ya, biz de tam onu yaparız, daha fazlasını isteriz

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Sağolasın FerreT güzelse tr yapıcam ...:)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
tr yapsan çok süper olur :oke:

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Aslında Türkçe yapsan çok iyi olur..Program çok karmaşık.. :hmmm
Yorumlarınız içinde tşkler
Dün akşam yükledim pek hoşuma gitmedi ayrıca dil dosyası .dat türü bu türü hiç editlemedim bide uygulama şifre istiyor...:(

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

alfonso_tuning

Üye
arkadaşım ben 6600 kullanıyorum böle bişey görmedim yaw girdim ama çıkamadım ama yinede emeğine saygımız sonsuz teşekürler

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar 6600 joyistick sorunum var aşağıya basmıyor ne yapacam.acil lütfen

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
arkadaşım ben 6600 kullanıyorum böle bişey görmedim yaw girdim ama çıkamadım ama yinede emeğine saygımız sonsuz teşekürler

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar 6600 joyistick sorunum var aşağıya basmıyor ne yapacam.acil lütfen

:ehe:ehe:ehe:ehe Bende çıkarken resetliyor telefonu ben kaldırdım telefondan çıkmak için sağ üst köşede X işaretine tıkla...

ahmet50

ahmet50

Üye
valla bende yukledım bısey anlayamadım

alfonso_tuning

Üye
joyistick sorunum var acil yardıma ihtiyacım var bilen biri varsa açıklayabilirmi acaba...benim 6600 joistick aşağı basmıyor keyfi gelince basıyo gelmeyince basmıyo ne yapcam telefoncularda alt devre deyip kazıklıyorlar ne yapcam yardım edin bana...:(

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
joyistick sorunum var acil yardıma ihtiyacım var bilen biri varsa açıklayabilirmi acaba...benim 6600 joistick aşağı basmıyor keyfi gelince basıyo gelmeyince basmıyo ne yapcam telefoncularda alt devre deyip kazıklıyorlar ne yapcam yardım edin bana...:(
Tamire götürmen şart...

belalim1976

Üye
ben de yükledim begenmedim telefonumu resetliyor daha kolay ve güzel olani yokmu bunun

taha

taha

Üye
bi deniyelim emeğe saygı

manyak_adam

manyak_adam

Üye
evet tele kendıne reset atıyor ama program guzel bence calısısan byle programlar varmı

ayrıca tesekkurler ögrenmıs olduk

redoano

Üye
Wall kullanmayı bilene çok iyi i pro gibi duruyo. Denemekte fayda var :D . Ama telefonu resetliyosa o kötü işte. Deneyelim

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
saol

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
teşşekürler