SymFTP Server 1.3.4 S60v5 Symbian^3 Signed


asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Açıklama: SymFTP - taşınabilir bir FTP sunucusuna akıllı döner bir WiFi bağlantısı üzerinden herhangi bir FTP istemcisi gelen telefonunuzdan dosya aktarımı sağlar. Bilgisayar kullanımı, örneğin, tarayıcıda adresini ve port numarasını girerek cihazın görmek için tarayıcı dahili: ftp://10.100.23.20 veya FileZilla gibi bir FTP istemcisi, kullanın.

SymFTP Server 1.3.4 S60v5 Symbian^3 Signed
Retail by Ilyas1701 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Fx.sasser
anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: manolyam63
manolyam63

manolyam63

Üye
yam bana gore..
 
Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Programı Bir Türlü Çaliştıramadım Nasıl Çalişiyor Bu :hmmm
 
JustWatch34

JustWatch34

Üye
:tşk:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt