Symbian'ı Geri Getirebiliriz!

• 5 Nisan 2013
  • 1345 Okunma
  • 38 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aslında Symbian ı tekrar hayata getirecek olan bizler olabiliriz! Ve buna birinci nesil cihazlarda dahil!

Yapmamız gereken 30 kişi grup halinde Nokia'nın kendi sitesine, twitter ve facebook sayfasında 4 tane hesap açıp
    Biz Symbian'ı ve 1. nesil cihazlara destek istiyoruz,Symbian a ilgilenilmesini istiyoruz,diğer OS lar biz istemiyoruz şeklinde yazılar yazacağız. Ama sadece Türkiye sayfalarında değil, Almanca , İngilizce ve (1 dil daha olsun onuda siz düşünün :) ) dillerin Google Translate aracğılı ile yazacağız. Böylece Nokia Symbian ı ne kadar desteklediğimizi , ne kadar Symbian kullanıcısı olduğunu anlar ve Symbian a dönüp güncelleme ve uygulama yağmuruna tutturabilir ve eski günlerine BİZ geri döndürebiliriz.

Yazan: PYTHONs
  2. Yanlış Anlama Ama Moda Ve İşlemci Sıfır Bu Saatten Sonra Kimse Parmağını Yormaz :(

ayran3883 bunu beğendi.
  3. Yanlış anlamam canım ne anlıycam :D . Benimkisi bir umut sadece.

4. Düşünsene Htc One Android 4.1 Vs. PureView 808 Fp2 Konuşulmaz Bile

ayran3883 bunu beğendi.
  5. Bu konu dışına taşınmalı bence.:hmmm Ben destek çıkarım.

6. Dalgamı geçiyorsun :aha:

7. Arkadaşalr kolay gelsin işiniz zor :gul::kahve:

8. Bazen imkansizdir :D

9. yapın elinizi öpücem :D

10. Nokıa WİNDOWSPHONE'ye o kadar yatırım yaptı. Şimdi ondan dönüp Symbian'a geri dönmez. Boşuna uğraşmayın.

- - - Eklendi - - -

Bence Symbian'a yeniden destek yerine WP'ye daha fazla destek isteyin oyun oygulama zart curt

11. Ve sonra rüyandan uyanırsın.. Yüz kişi değil bin milyon kişide olsa Symbian İşletim Sistemi Nokia dan çıktı artık..

12. Artık Symbian Bellle^ye düzeltme yazılımı bile gelmiyor.

13. imkansız desem..

14. o iş yaş

15. yükleyin symbian for tr yi tamamdır c6 için

16. İmkansız

- - - Eklendi - - -

İmkansız

17. s3 alana kadar symbian işletim sistemli telefon kullandım ama şuan geri gelsede kullanmam

18. yani Nokia ne kadar symbian kullanıcısı olduğunu bilmiyor mu ki ? biliyordur tabii. milyon dolarlık yatırım yaptı Windows a . bu saatten sonra geri dönmez.

- - - Eklendi - - -

çok abartılmış.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 15:11