Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

karaman39

Üye
Nokia e 6 da bugün bir daha denedim başka bir program attım ondada sertifika hatası veriyor program yüklenmiyor e6 da bu hack sistemi çalışmadı

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Nokia e 6 da bugün bir daha denedim başka bir program attım ondada sertifika hatası veriyor program yüklenmiyor e6 da bu hack sistemi çalışmadı
Belle refresh hack konusu var o konuda söylenenleri eksiksiz yaparsan mutlaka olacaktır.

thekemik

thekemik

Üye
ben de rom pat uygulansını indirdiM çalıştı ama içi boş

thekemik

thekemik

Üye
yama pi nerede söylermişin yamayı bulamadımyama si nerde tam olarak

Emrgncy

Emrgncy

Üye
yama pi nerede söylermişin yamayı bulamadım
ekteki dosyayı indir ve zip içindeki patches klasörünü klasör olarak C:/ kök dizine at, üzerine yazılsın mı? gibi sorular sorarsa evet de. artık rompatcher ı çalıştırdığında yamaları göreceksin...

Ekli dosyalar

thekemik

thekemik

Üye
taşımamıyor kopyalan miyor yazısı çıkıyo ne yapabilirimattım bu sefer de ise yaramadı

Emrgncy

Emrgncy

Üye
taşımamıyor kopyalan miyor yazısı çıkıyo ne yapabilirimattım bu sefer de ise yaramadı
senin hack işleminde hata var, hack işlemine en baştan tekrar başla..
işlemleri sırayla ve eksiksiz olarak yap..

thekemik

thekemik

Üye
ben ce bunun çözümü yok bu 4 tür en baştan başlıyorum yine aynı yerde tıkanıyorum yine de eyvalah kardeş

ahmeth3333

Üye
çok tşkurler oldu. emeğınıze saglık

hasanmalatya44

Üye
c:\sys\binc:\sys\bin dosyasına atamıyorum (5800xm) ne yapacam

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Yaptı görünüyor ama dosyyöneticisinden girince dosya boş görünüyor
Zaten c:\sys\bin dosyasını bulamamıştım kendim açmıştım
Dosya gizli olduğu için göremiyorsundur, x-plore ayarlara gir ve üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher dan open4all yamasını aktif et, artık x-plore uygulaması ile c:/sys/bin konumunu görebilirsin. Dosya yöneticisi sistem dosyalarını görmez onunla göremezsin.

hasanmalatya44

Üye
Dosya gizli olduğu için göremiyorsundur, x-plore ayarlara gir ve üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher dan open4all yamasını aktif et, artık x-plore uygulaması ile c:/sys/bin konumunu görebilirsin. Dosya yöneticisi sistem dosyalarını görmez onunla göremezsin.
Kardeş haklı çıktın
Şimdi ne olacak telefon hack landimi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bütün işlemleri tam yaptıysan hacklenmiş olması lazım, rompatcher yamalarını aktif ederek unsigned yani sertifika hatası veren bir uygulama yüklemeyi dene, sorunsuz yüklenirse tamamdır.

hasanmalatya44

Üye
teşekkürler tamamdir yalnız mağazaya girmiyor yeniden baslatinça düzelimi uzun lafın kısası hack zararsizmımağazay a giremiyorum nortonu kaldırmadım o yüzdenmi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
teşekkürler tamamdir yalnız mağazaya girmiyor yeniden baslatinça düzelimi uzun lafın kısası hack zararsizmımağazay a giremiyorum nortonu kaldırmadım o yüzdenmi
olabilir, nortonu kaldır öyle dene, hack ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum.

hasanmalatya44

Üye
eyvallah kardeş sana son bir soru rompatcher i kaldırsam bir şey olurmu

Üst Alt