Symbian S^3 Belle'ye Tam Uyumlu WhatsApp İstiyoruz !

Sponsorlu Bağlantılar

furkitare

furkitare

Üye
Yalnız hepimiz bugu çok merak ediyoruz :D :D

catdog136

catdog136

Üye
Iste bu yuzden destek alamiyoruz bir iki tl vermekten aciziz ama 700 800 tl verip telefon aliyoruz bize bu yuzden uygulama cikmiyor yanlis anlasilmasin ama gercek bu

Bu mantığa göre Android ve İOS'ada hiçbir uygulama çıkmaması
gerek...

Symbian S60V5'ten hatta daha alt symbian platformuna göre çıkarıyorlar nasıl olsa uyumluluk var die hepsinde çalışıyor yani amaçları tek programla tüm symbian telefonlara girmek biz de bizde de HD grafik olan daha üstün özellikli telefonların olduğunu söyleyip daha fazla destek istemek amaç en azından denemedik demeyiz zor bişi değil şu mail atma olayı onu yapmazlar bunu yapmazlar diye diye hiç bişi yapmıyoruz sistemi biz daha çok öldürüyoruz

Şimdi dediğinize göre symbianın eski sistemlere yönelikte çıkartıyor, tamam eyvallah fakat bizim telefonlar HD destekliyor diye bize Symbian^3 altı olan telefonları desteklemeyecek türden bir program yazmaları gerekir, yani en baştan program yazmaları gerekir. Böyle birşeylede uğraşacaklarını sanmıyorum. Ama dediğiniz gibi bir mail atıp şansımızı denemekte fayda var.

Bugu kimsenin bilmemesine şaşırdım açıkcası ama madem olay 1.6 tl vermediğimiz için whatsapp'dan destek alamıyoruz, madem bu yüzden bazı arkadaşlar bana tepki gösteriyor, o zaman bugu açıklamamak en iyisi...

mert41994

mert41994

Üye
güzel adam akıllı bi yazılım çıksa iyi olur.. ben 701 kullanıyorum msj falan yazıp gönderirken son harfleri siliyoo.. ben de her kelimenin sonuna boşluk koyuyorum. gönderincede boşluk siliniyoo kelime tam gidiyooo. bi çare bulsunlar.

t9 ile yazınca kelime düzeltme Yani altta çizgi olduğu sürece kelime yazılmamış gibi görünür. Sonuna bir nokta bırakın.

muzzo21

Üye
gönderdim mesajı umarım yaparlar

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Eski bir symbian kullanıcı olarak bende gönderdim.

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Desteğiniz için teşekkürler geri dönen oldu mu hiç bana hala bir mail bile gelmiş değil

versino2

versino2

Üye
bende şikayetçiyim android de normal mesaj olarak gözüküyor.bizde sadece ment ışığı yanıp sönüyor.bildirim çubuğundada yok.düzeltsler iyi olur.önemli kişilerden de mesajlar önemli oluyor :)

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Az önce Whatsapp'ten mail geldi bilgi istediler ben de gerekli bilgileri yolladım bakalım neler olacak merakla bekliyorum.

ashot

Üye
var mi bi gelisme??

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Benden istenen bilgileri gönderdikten sonra bana gelen mail arkadaşlar sizlerede yakında mail gelir.

Ana (WhatsApp Support)
Nis 08 13:11 (PDT)
Merhaba Kıvanç,
Mesajınız için teşekkür ederiz. Önerileriniz için teşekkürler!
Fikirlerinizi hemen yerine getiremeyebiliriz, ama önerilerinizi dikkate alıyoruz. Harika bir ürün yaratmamıza yardımcı oluyorsunuz.
Saygılarımla,
-Ana
WhatsApp Destek Ekibi

anilakbay

Üye
Google, WhatsApp'ı satın almaya çalışıyor. Aldığında tamamen desteği keser..

mert41994

mert41994

Üye
Bana da ingilizce olarak geldi mesaj ingilizce olarak dilim döndüğünce cevapladım.

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar başka mail'ine cevap gelen var mı ?

ID68

Üye
Tamamdır kardeş tepkimizi dile getirdik ;)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

mert41994

mert41994

Üye
Bana tekrar döndüler en Kısa zamanda gereken yapılacaktır Tarzı bir mesaj. 2. Mail geldi bana. Ilk mail'de telefon modeli, ülke, telefon, isim falan istediler. Ingilizcesi olan arkadaşlar ingilizce yazmaya çalışsın Türkçe atmıştım başta anlaşılmamiş sanırım sorununuzu tekrar bildirin demişler.

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
MESAJI yolladim

Üst Alt