SYMBİAN PROGRAM YAZMA/YAPMA DERSLERİ (TÜRKİYE'DE İLK ve ÇOK KOLAY :)

Sponsorlu Bağlantılar

bastarddark

Üye
hocam ben dersi bulamadım yav =) acaba ders saatinimi kaçırdım :D

kontrolcu42

Üye
mevcut programları nasıl Türkçeleştirip sertifikalarını güncelleyebiliriz

sado_27

sado_27

Üye
calıştırın kafaları arkadaslar skyfre son surumu sadece ipad ANDROD ve iphone de calısıyor sunu sımbıyana ddonusturelım :D:D:D tabı ıse yararsaa

alimetim

alimetim

Üye
n 8 e uyguladım tlf baglandı fakat bir yerde yanlışlık yapıyorum sanırım sonuç alamadım

zatenosman

Üye
Soneday insanlık için küçük bizim için büyük bir adım atmışsın tebrikler vatana millete hayırlı uğurlu olsun :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
çok faydalı bi konu gerçekten tebrik etmekten başka bişey kalmıyor

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler dostum en kısa zamanda deneyeceğim yapabilirim inşallah
ama sana rakip çıkmam :):) sonuçta üstad sensin:oke:

Del Rey

Del Rey

Üye
Hımm... Evet, ben böyle dersler gördüm. Henüz tamamlanmamış 10 bölümlük Symbian Geliştirme dersleri, türkçe ve de SDK, JDK gibi şeylerin anlamlarınıbile anltıyor. Sana önerm, Dizayn, Geliştirme ve Dağıtım halinde 3 katgoriye ayır.

Bu arada dediğim dersleri ben veriyordum, herneyse. Carbide.c++ ile başlamışsın QT ile devam etmişsin, birinde karar ver. Mesela ben dizayn kategorisini bitirip Java'ya geçtim derslerde, IDE kullanımını öğret önce.

Onun dışında, tek ders seninkiler değil, çünkü aslında buası bir Geliştirici Forumu deği, yani görememen olası. Herneyse, devamını beklerim :)

NOT - Başlayacaklar için SDK, 1 GB'dan fazla bir alan, QT 500 MB'dan fazla ve Carbide de onlar gibi bir alan kaplıyor :) Kısaca programlamaya geçecekseniz en az 5 GB bir boş alanınız olmalı.

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
Dostum konu çok güzel bende birkaç deneme sonucu olumlu neticeler aldım ama kendimi biraz daha geliştirmek ve yükseltmek istiyorum beraber çalışabilirmiyiz ya da sen bu konu üzerinde çalışmaya devam edebilirmisin?

fatsalı_acar

Üye
kardeş emeğine sağlık okarda uğraşmışsın

SERTREIS

SERTREIS

Üye
ya soneday niye boyle yapıyon yav la o kadar umutlandım dediklerini yaptım bi yerde takıldım sonra du bakim bi sorim dedim sonra du bakim benden önce soran olmuş mu bi bakim dedim ki tarihleri yeni gördüm KONUYA DÖÖÖN rica ediyoruz LÜTFEEEN
Saygılarımla
İyi forumlar...

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
emeğine sağlık kardeşim :)

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
Active Perl de sorun var

rsrunlu

Üye
teşekkürler

rowel35

rowel35

Üye
çok başarılı olmuş ... emeğine sağlık.

şimdi ben bu linkteki gibi bir uygulama yapmak istiyorum . bu apple için
ama ben symbian için istiyorum.

nasıl yprız?

eco88

Üye
soneday kardeş herşey tamam anladım uzun zamandır araştırıyorum çünkü ama
ekrana bir tane checkbox attım run dedim 4 tane hata verdi nerde hata yaptım acaba?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
süper :)

DraugHuan

DraugHuan

Üye
Bunu deneyeceğim, N8 için bir Mesajlaşma programı düşünüyordum, yarın sabah hepsini indirip kuracağım, umarım yapabilirim.

- - - Eklendi - - -

Bilgisayarlarımda DeepFreeze var, İnternet cafede çalısıyorum. Bu programları kurduktan sonra bilgisayar kendisine yeniden başlatmak isteyecek mi? Ona göre başka bilgisayarda programları kurup yazılım yapacağım.

hsynkertik

hsynkertik

Üye
teşekkür ederin

Software95

:tşk:

Üst Alt