Symbian Oyunları Android telefon da Oynamak beklenen emulatör çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Olcay baba74

Olcay baba74

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Oyunları Android telefon da Oynamak beklenen emulatör çıktı
HERKEZE SLM ARKADAŞLAR EVET BİR ZAMANLAR KULLANDIMIZ NOKİA NIN SYMBİAN CİHAZLARINI BİLİRSİNİZ 7610 N70 73 N95 GİBİ BİRÇOK TELEFONU VARDI VE OYUNLARI DA ZAMANINA GÖRE GERÇEKTEN HARİKAYDI ÇOCUKLUMUZ BU OYUNLARLA GEÇTİ NEYSE O GÜNLER GERİ GELMEZ AMA OYUNLARI ANDROİD CİHAZ DA OYNARKEN O GÜNLERİ MUTLAKA HATIRLICAKSINIZ EMULATÖRÜ TÜRKİYE YOUTUBESİN DE TEK BU VİDEODA TANITMIŞLAR BEN DENEDİM ASPHALT VE LOCK N LOAD 2 Yİ OYNADIM SİZEDE TAVSİYE EDERİM DOSYALARI BULMAK BİRAZ ZOR OLDU İSTEK ÜZERİNE UPLOAD EDEBİLİRİM

TEST EDİLEN VİDEO

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: rcpkarakas

yusuf.saracen

Üye
Eka2l1 uygulamanin ismi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uygulama stabil değil. S60v3 oyunlarını çalıştırmıyor. İlk n gage oyunlarının çoğunu da açmıyor zaten. Playstore da olmadığından dolayı başka yerden indirmek gerekiyor. Ayrıca uygulama guncellenmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
Eski S60 oyunları oynamak isteyen ucuza gidip cihazları alabilir bence fazla uğraşmaya gerek yok. s40 oyunları zaten oynanıyor emulatör ile.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uygulama düşüncesi güzel ancak yukarıda da yazdığım gibi düzgün çalışmıyor. Uygulama veya oyunları dosya şeklinde atman gerekiyor çalıştırabilmek için. Kimse de uğraşmaz.

• Beğen
rcpkarakas

rcpkarakas

Üye
HERKEZE SLM ARKADAŞLAR EVET BİR ZAMANLAR KULLANDIMIZ NOKİA NIN SYMBİAN CİHAZLARINI BİLİRSİNİZ 7610 N70 73 N95 GİBİ BİRÇOK TELEFONU VARDI VE OYUNLARI DA ZAMANINA GÖRE GERÇEKTEN HARİKAYDI ÇOCUKLUMUZ BU OYUNLARLA GEÇTİ NEYSE O GÜNLER GERİ GELMEZ AMA OYUNLARI ANDROİD CİHAZ DA OYNARKEN O GÜNLERİ MUTLAKA HATIRLICAKSINIZ EMULATÖRÜ TÜRKİYE YOUTUBESİN DE TEK BU VİDEODA TANITMIŞLAR BEN DENEDİM ASPHALT VE LOCK N LOAD 2 Yİ OYNADIM SİZEDE TAVSİYE EDERİM DOSYALARI BULMAK BİRAZ ZOR OLDU İSTEK ÜZERİNE UPLOAD EDEBİLİRİM

TEST EDİLEN VİDEO

Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

TEST EDİLEN VİDEO

Link

Marshmallows

Marshmallows

Üye
ah symbian ne güzel günlerdi :D

• Beğen
Tepkiler: sedatsedat
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
PC'de denedim, biraz hayal kırıklığına uğradım ''bunca zaman uğraşıp bunu mu çıkarabildiler ortaya diye'' ama olsun, yine de emek var saygı duydum.

Kullanıcı arayüzü çok daha daha basit ve kullanışlı olmalı, rom yükleme işlemleri de otomatik gerçekleşmeli mutlaka, yoksa bu haliyle sadece eski symbian fan'ları kullanır.

• Beğen

Üst Alt